Hercai Reyyan Nerede? Gitti mi? Nereye Gitti? Ne Zaman Dönecek

Hercai Reyyan Nerede? Gitti mi? Nereye Gitti? Ne Zaman Dönecek

Yazar: Emre HERCAİ

ATV ekranlarının dram, aşk ve intikam konulu dizisi Hercai ilk 2 bölümü geride bırakarak izleyicinin ilgi odağı olmayı başarmış ve 3. bölüm için gün saymaya başlamıştır. Hercai 3. Bölüm fragmanında kulübe yanmış Reyyan’in ise kulübede yandığını düşünseler de Reyhan kulübeden çıkmıştır. Peki hercai Reyyan nereye gitti Reyyan Nerede?

Cem Karca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, Eda Tezcan ve Feraye Şahin’in kaleminden çıkan senaryo ile ekrana gelen Hercai dizisi Mardinli Aslan bey ve Şadoğlu ailelerinin arasında geçenleri sizlere adeta yaşatıyor. İntikam ateşiyle yanan Miran yıllarca bunun için yaşamış bütün planlarını anne ve babasının intikamı için yapmış olsa da, planın içinden sonradan dahil olan aşk tüm dengeleri değiştirmiştir.

Ebru Şahin’in canlandırdığı Reyyan Şadoğlu ve Akın Akınözü hayat verdiği Miran Aslanbey dizide birbirine aşık iki genci canlandırıyor. Fakat Miranda intikam daha ağır bastığı için aşkı bir tarafa atmayı ilk 2 bölümde başardi.

Hercai 2. bölüme kısaca göz atacak olursak Miran Aslanbey neredeyse ömrü boyunca hazırladığı intikam ateşinin en harlı olduğu döneme geldi. Evet yaptığı plan artık neticeye ulaşmak üzereydi. Kin ve nefret doldurularak büyütülen Miran Aslan bey Şadoğlu ailesinin torunu Reyyanla vakit geçirdikçe kalbinin ritmi değişmiştir.

Miran Aslan bey’den çıkan aşk kokuları yavaş yavaş etrafı saracak olsa da Azize Aslan bey bu durum karşısında tepkisini gösterecek ve zehrini Miran’ın içine tekrar tekrar akıtacaktır. Aklı ve kalbi ile karşı karşıya gelen Miran ise bu karışıklık dan kurtulabilecek midir merak konusu olmuştur.

Azat ise aşkını itiraf etmiş ve Reyhan’ı düğünden vazgeçirmek için elinden geleni ardına koymamıştır. Reyhan için tüm dünyayı karşısına almaya gözalan Azad farkına varmadan silahından çıkan ateşle vurulan gülhanim’ın vurulmasına sebep olur.

Bu arada hengamenin içinden Reyyan ve Miran ayrılmış olsa da yolda kötü bir sürprizle karşılaşırlar. Araba bozulur ve bir süre kalacak yer ararlar. Sonunda bir kulubeye denk gelir ve içeri girerler. Reyhan ne kadar korksa da kendini Miran’ın kollarına bırakmıştır. Sabah olunca Miran erkenden uyanmış Reyhan’a öylece orada bırakıp ‘sen artık benim hiçbir şeyim değilsin’ diyerek ayrılmıştır.

Bir taraftan kalbi bir taraftan aklı farklı şeyler söylese de Miran Reyhan’ı orada yüzüstü bırakıp çekip gitmiştir. Reyhan ise ‘bu yaptığını asla unutmayacağım, sana da unutturmayacağım’ diyerek arkasından gözyaşlarına boğulmuştur. Yeni bölümde ise Reyyan kulübeyi ateşe vermiş ve içerisinde bir süre oturduktan sonra oradan ayrılmıştır.

Miran ise direk annesinin mezarı başına giderek ona içini dökmüs ve şunları söylemiştir; ‘söylemeye utanıyorum, kalbim soğumadı be annem, bir yarısı hala sıcak, kalbim cayır cayır yanıyor, benden birşey eksilmiş gibi hissediyorum yarım kalmışım gibi diyerek hüngür hüngür ağladı. Evet intikamını almıştı ama kalbi aşk ateşiyle yanıyordu.

Bütün olanlardan sonra yine dayanamamış ve Fuat’a olanları anlatmış Fuattan kulübeye gidip bakmasını istemiştir. Fuat kulübeye gittiğinde kulübe yanmış kül olmuş, enkaz var sadece burada deyince, Miran
Reyyan’ı sormuş Fuat ise buradan kimse sağ çıkamaz diyerek acı haberi ona vermiştir. Fakat Reyyan ateşler içinde yanmamış oradan çıkmıştır. Peki Reyyan Şimdi nerededir?

Hercai Reyyan bu ağır darbenin altında ezilmiş ve intikam sırası artık ona geçmiştir. Konak’ta hergün itilip kakılan hor görülen Reyyan tam da mutluluğu yakaladığını sanırken darbelerin en ağırına maruz kalmıştır. Sizce Reyyan intikamını nasıl alacak? Reyyan Mirana ne yapacaktır? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hercai reyyan diziden çıktı mı hercai reyyan nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL