Hercai Reyyan Ölecek mi? Kurtulacak mı Ebru Şahin Diziden Ayrılacak mı?

Hercai Reyyan Ölecek mi? Kurtulacak mı Ebru Şahin Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre HERCAİ

İlk 2 bölümü geride bırakan hercai dizisi atv ekranlarının vazgeçilmezleri arasına girmeye kararlı. 2. Bölümde ilk olarak Azad’in elindeki silahla yaralanan Gül öldü mü ölecek mi diye düşünürken Şimdi de hercai dizisi Reyhan ölecek mi Diziden ayrılacak mı soruları gündeme geldi

2.bölümü ile 22 Mart akşamı ATV ekranlarında izleyici ile buluşan hercai dizisi yürekleri ağızlara getirdi. Hercai dizisi 2.bölümde Azat, Reyyan ile Miran’ın evliliğine engel olmak için silahını ateşledi ve kurşun Reyhan’ın kız kardeşi olan yani hercai dizisindeki çocuk oyuncusu olan güle geldi. Gül yaralandı.

Akın Akınözü, Ebru Şahin, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Ebrar Demirbilek gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı hercai dizisinde intikam ve aşk konusu işlenmektedir.

Miran uzun süredir tek amacı olan Reyyan ile evlilik hazırlıklarını tamamlamış ve artık düğün dernek kurulmuştur. Fakat Reyyan’a deliler gibi aşık amcasının oğlu Azad da duygularını bu zamana kadar karşılıksız olarak yaşamış, Reyyan için abilikten ileri gidememiştir.

Düğün zamanı son kez bir şeyler yapma fırsatı eline geçen Azad, Reyyanı kaçırmamak için Miran’ı öldürmeyi bile göze almıştır. Elindeki silahı ateşlediğinde Miran ölecek Reyhan da ona kalacaktır. Fakat bir şeyler ters gider ve mermi mirana değil güle isabet eder.

Evet hercai dizisi 2.bölümü bu şekilde atlatırken 3.bölüm fragmanı yayınlanır ve 29 Mart cuma akşamı ekrana gelecek hercai bölümü 3.bölümde Reyyan kulübede ateşler içinde kalır. Peki Reyhan ölecek mi Reyhan diziden çıkacak mı Reyhan’ın yeni dizisi ne?

Miran ilk baştan beri intikam Arzusuyla yanıp tutuşurken Reyyani elde ettikten sonra sabah erkenden babasının mezarına gider ve intikam aldığının müjdesini ona verir. Miran’in düğünden sonra Reyyan’i bıraktığı kulübe ateşler içinde kalmış Reyyan ise kıpırdamadan gözyaşları içinde kalmıştır. Reyhan kendisine yapılanın ağırlığı altında ezilerek kulübeyi kendisi yakmıştır.

Hercai dizisi Reyyan kulübede ölecek mi Reyyan yangından kurtulacak mı reyyanı kim kurtaracak gibi merak edilen sorular için hemen ayrıntılari verelim. Hercai dizisi Reyyan ölmeyecek diziden ayrılmayacak çünkü Reyhan dizinin başrol oyuncusudur. İlk 2 bölümü ile gayet başarılı bir şekilde piyasaya giriş yapan hercai dizisi 3. Bölüm itibariyle başrol oyuncusu ile yollarını ayırmayacak tır. Hercai dizisi Reyyan 3.bölümde yangından kurtulacak, diziye kaldığı yerden devam edecektir.

Etiketler: hercai ebru şahin diziden ayrıldı mı hercai reyyan öldü mü hercai reyyan ölecek mi


Yorum yaz