Hercai Reyyan’ı Kim Yakaladı, Kim Tuttu? Reyyan’a Ne Olacak?

Hercai Reyyan’ı Kim Yakaladı, Kim Tuttu? Reyyan’a Ne Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hercai dizisi 12 Nisan cuma akşamı heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı . Reyyan tüm olanlara rağmen kardeşine gide bilmiş 20 dakika da olsa özlemini gidermiştir. Söz verdiği gibi dakikaların dolmasının ardından kardeşinin yanından ayrılmış ve Miranin yanına gitmek için tam kapıyı kapatacakken biri saçlarından tutmuştur. Peki Reyhan’ın yakalayan kim Reyhan’ın saçını tutan kim?

Reyhani bulup öldürmek için Şadoğlu ailesinin tüm bireyleri çaba sarf etse de bir türlü ona ulaşamamışlardır. Yaren ise göz koyduğu Miran için yapamayacağı şey yoktur. Miran için Reyhan’ın canı dahi umrunda değildir Kendini mirana iyi göstermek için 2 kardeşi buluşturan İyi kardeş rolüne bürünmüştür.

Miran ise bütün bunlara inanmış ve Reyyanin daha fazla üzülmesine dayanamayarak onu Gülüme götürmeye karar vermiştir. Yaren ise bu arada planını yapmış Reyyan ölmesi için hazırlıkları tamamlamıştır. Reyyan a karşı bugüne kadar iyice dişlerini bileyen Yaren yarın için tam da zamanı gelmiştir.

Bir ihtimal Yaren kendini mirana iyi gösterebilmek için kimseye haber vermemiş ve Reyyan’ın saçını kendisi tutarak reyana bir ders vermek istemiştir. Reyhan’ın icinden gecenlerini söyleyip onu tekrar bırakacaktır.

2. Ihtimal ise kendi babasının, amcasının ,abisinin , dedesinin yapamadığını yaparak Reyyana ulaşmış ve onu dedesi Nasuh beye haber vererek Reyyanin canına kast edecektir. Evet içinizden Yarın bu kadar kötü olabilir mi diye düşünceler geçebilir Evet Yaren bu kötü olabilir ve Reyyan’a tuttuğu kini tam da burada kusabilir

Sizce Reyyani kim yakaladı Reyyanın saçından kim tuttu ve şimdi Reyyan’a ne olacak Reyyan ölecek mi yoksa onu Miran kurtaracak mı düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL