Hercai Son Bölüm Özeti Nasıl? Diziye Yeni Eklenen Karakterler Nelerdir?

Hercai Son Bölüm Özeti Nasıl? Diziye Yeni Eklenen Karakterler Nelerdir?

Yazar: Emre HERCAİ

Hercai dizisi yayınlanan her bölümüyle izleyicilerini ekran başına toplamayı başarıyor. Hercai son bölüm özeti yine bu hafta en çok konuşulanlardan biri oldu. Ancak Hercai dizisi pandemi öncesi oldukça iyi reytingler elde ederken pandemiden dolayı verilen ara nedeniyle dizi kötü reytingler alsa da son zamanlarda durumu toparlamaya başladı. İşte kaçıranlar ve merak edenler için Hercai son bölüm özeti:

Hercai son bölüm özeti için öncelikle dizinin ilk başlayışını öğrenmek gerekiyor. Hercai dizisi, Aslanbey ailesi ve Şadoğlu ailesi arasında kalmış 2 aşığı ve onların bu aşklarının imkansız savaşını anlatıyor. Miran, intikam almak için kullandığı Reyyan’a deliler gibi aşık oluyor… Hercai dizisinin son bölümünde artık herkesin gözleri açılıyor ve kimse artık Azize’nin maşalığını yapmak istemiyor. Miran’ın artık tek amacı tüm bu olaylardan uzaklaşmak ve karısı Reyyan’ı alarak uzak bir şehre yerleşerek mutlu bir hayat sürmektir. Ancak Azize, torunu Elif’i kaybettikten sonra herkesle ilgili planlar yapmaya ve oyunlar oynamaya başlamıştır bile. Öldü bilinen Aslan Aslanbey ise ortaya çıkarak tüm bu güç dengelerini değiştirmek ve gerçek bir intikam almaktır. Bu noktadan sonra artık olaylar geri dönülmez bir hale gelecektir.

Hercai Dizisine Yeni Eklenen Oyuncular

Hercai dizisinden çeşitli ayrılmalar ve haliyle yeni eklenen oyuncular oldu. Diziye oldukça ses getiren bir oyuncu katıldı. Bu oyuncu dizide Aslan Aslanbey karakterini canlandırıyor. Aslan Aslanbey, dizide yiğit ve oldukça ateşli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Diziye girdiği andan beri oldukça sevilen karakterlerden biri olan Aslanbey’lerin en küçük oğlu Hercai dizisinde oldukça uzun süre rol alacak gibi görünüyor. Çünkü seyirci Aslan karakterini seviyor.

Aslan Aslanbey karakterini canlandıran başarılı oyuncu Doğan Bayraktar. Doğan Bayraktar, 8 ağustos 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncunun ne yazık ki fazla deneyimi bulunmamaktadır. Çok fazla dizi geçmişi olmamasına rağmen Hercai dizisinde oldukça iyi performans göstermesi izleyiciyi çeken unsurlardan biridir. Ünlü oyuncu aslında Best Of Model Türkiye yarışmasına katılarak bu yarışma sayesinde ünlü olmuştur. Oyuncu daha önce Savaşçı dizisinde Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez rolünü canlandırmıştır.

Etiketler: hercai son bölüm hercai son bölüm fragman hercai son bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL