Hercai Yeni Elif Aslanbey Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Hercai Yeni Elif Aslanbey Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Yazar: Emre HERCAİ

Atv ekranlarında Mia yapım tarafından çekilen Hercai dizisinde son dakika değişiklik yaşandı. Dizide Elif Aslanbey karakteri değişti. Eski oyuncu Eda Elif Başlamışlı diziden ayrıldı. Yeni Elif Aslanbey kim oldu?

Başrollerinde Akın akınözü ile Ebru Şahin’in yeraldığı Hercai dizisinde oyuncu değişikliği yaşandı. Dizide Elif karakterini canlandıran Eda Elif Başlamışlı dizi ile yollarını ayırdı. Rolün yeni sahibi ise Duygu Yetiş oldu. Duygu Yetiş kimdir?

Hercai dizisine yeni katılan oyuncu kimdir? 1984 doğumlu olan Duygu Yetiş İstanbul doğumludur. Haliç Ünversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Yetiş, 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde oynamıştır. 2004 yılında Evli ve Çocuklu dizisinde gördüğümüz Yetiş, 2009 yılında Kış Masalı isimli dizide rol aldı.

tıkla>>> Hercai Dizisi Çalan Şarkılar, Tam Liste

Acil Aşk Aranıyor dizisinde 2015 yılında yer alan güzel oyuncu hobi olarak resim ve masklarla ilgilenmektedir. Sinemalarda gişe rekoru kıran Ayla filminde de yer alan Duygu Yetiş 2001 yılında başladığı kariyerine sinema, tiyatro ve dizi sektöründe devam etmektedir.

Etiketler: hercai duygu yetiş kim hercai elif kimdir hercai yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL