Hıçkırık 3. Bölüm Özeti Fragmanı? 3 Ocak Çarşamba Tüyoları!

Hıçkırık 3. Bölüm Özeti Fragmanı? 3 Ocak Çarşamba Tüyoları!

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarının sevilen günlük dizisi ilk bölümü ile ekranlara gelmiş ve izleyiciden tam not almıştı. Dizinin 2. bölümünden sonra merak edilen konu ise 3. bölüm özeti oldu. Hıçkırık 3 Ocak Çarşamba özeti ve tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Hıçkırık 3. Bölüm Özeti Fragmanı? 3 Ocak Çarşamba Tüyoları!

İlk bölümde konağa geri dönen Kenan Nalan’ın mezuniyetine katılmış ve geri dönmüştü. Nalan bu duruma çok sevinmiş ve Kenan’ın dönmesi ile umutları yeniden yeşermişti. Öte yandan Kenan ve Nalan’ın birbirlerine olan aşkını fark eden Azmi ise Vesime’ye üstü kapalı Nalan’ı uyarmasını isterken, Kenan’a da Nalan’dan uzak durması yönünde uyarmıştı. Diğer yandan Engin ise ortalığı karıştırmış ve Kenan’ın gelmesini kaldıramamış Azmi Bey ise tokatı basmıştı. Diğer taraftan Perihan Engin’in bu aptallığını affettirmek için uğraş vermeye başlamıştı.

Doktor İlhami ise Nalan’dan hoşlanmış ve onu elde etmek istemektedir. Fakat İlhami başka bir kızı hamile bırakmıştır. İlhami’nin gerçek yüzü ortaya çıkarken Aslı ise Kenan’a kafayı takmıştır. Burhan ise Vesime’den para isteyerek sıkıştırır. Öte yandan Azmi Bey Kenan’ı şirkete götürür ve şirketi gezdirir. Amacı şirketi teslim edileceği Kenan’a güvenmektedir. Yarın bir gün öleceğini düşündüğü için hem şirketi hem ailesini emanet etmek istemektedir. Daha önce kalp spazmı geçiren Azmi Bey kızı Nalan’ı Kenan’a emanet ederek bir gün Nalan evlenirse onun rıza alacağı kişi olmasını ister. Bu durum Kenan’da şok etkisi yapar.

[mavitext]Hıçkırık Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Dizinin 3. bölüm özetinde ise Kenan kesin kararını vermiş ve bu kararını konaktaki herkese söylemiştir. Bu arada Kutsi ile Azmi dertleşir. Kenan yazdığı mektubu Nalan’a ulaştırmak için Kutsi’ye verir. Aylardır fabrika işçilerine paralarını ödemeyen Engin’e Azmi Bey çok sinirlenir. Gidiş hazırlıklarını yapan Kenan herkes ile vedalaşmaya başlar. Perihan dışında herkes Kenan’ın gidişi nedeniyle üzgündür. Kutsi aldığı mektubu Nalan’a ulaştırır. Engin ile sert şekilde tartışan Azmi Bey ise fenalaşır ve hastaneye kaldırılır.

[pembetext]Hıçkırık Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Hıçkırık 3. bölüm Fragmanı

Etiketler: hıçkırık 3 ocak neler olacak hıçkırık 3 ocak özeti hıçkırık 3. bölüm fragmanı hıçkırık 3. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL