Hıçkırık Aslı Kim? (Ceylan Yılmaz) Yaşı Boyu?

Hıçkırık Aslı Kim? (Ceylan Yılmaz) Yaşı Boyu?

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık yakın zamanda Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Beni Affet, Adını Sen Koy gibi günlük dizilere rakip olacak dizinin izlenme oranları merak konusu olurken dizide rol alacak olan oyuncularda merak konusu oldu. Dizide Aslı karakterini canlandıran oyuncu Ceylan Yılmaz kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Aslı Kim? (Ceylan Yılmaz) Yaşı Boyu?

1988 yılında dünyaya gelen oyuncu Adana ilinde dünyaya geldi. Ceylan Yılmaz eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyuncu Bölümü’nde tamamladı. Oyuncu 1.75 boyunda ve kahverengi göz ve saçlara sahiptir. Mankenlikte yapan oyuncunun sıra dışı fotoğraflar çektirmesi ile sosyal medyanında ilgisini çekmiştir.

Ceylan Yılmaz Hıçkırık dizisinden önce bir kaç sinema filminde rol almıştır. Rol aldığı sinema filmlerinden bir tanesi 2012 yılında yayınlanan Van Gölü Canavarı filmidir. Filmde Selahattin Taşdöğen, Naci Taşdöğen, Murat Ergün, İbrahim Kumral, Nazif Çetin, Çetin Yeltekin gibi isimler rol almıştır. Oyuncu 2013 yılında yayınlanan dizi Bir Aşk hikayesinde de oynamıştır. Dizi Korkut’un Ali’nin Almanya’da evlatlık verilmesi ve Türkiye’ye döndüğünde gerçek ailesini bulmasının yanında yaşadığı aşk hikayesini anlatmaktadır. Dizide Seçkin Özdemir Korkut Ali karakterini canlandırmıştır. Dizide Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yamaç Telli, Zuhal Olcay, Ayberk Pekcan, Güneş Sayın gibi isimler rol almıştır.

Ceylan Yılmaz, 2015 yılında yayınlanan sinema filmi Kara Bela’da rol almıştır. Kara Bela filminde Neşe karakterini canlandırmıştır. Çekimleri İstanbul, Adana ve Gaziantepte yapılan film Kudret’in araba yolculuğu sırasında başına gelen olaylar ve kanadığı dostlukları anlatıyor. Filmde Kudret’in arabasının başına gelenler de komik bir şekilde anlatılıyor. Filmde Kudret karakterini Cengiz Bozkurt canlandırmıştı. Filmde Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Tarık Ünoğlu, Berat Yenilmez gibi önemli isimler yer almıştır.

[mavitext]Hıçkırık Dizisi Engin Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Hıçkırık Ceylan Yılmaz Fotoğrafları!

Ceylan Yılmaz Videosu!

Etiketler: hıçkırık aslı gerçek adı hıçkırık aslı kimdir hıçkırık aslı oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL