Hıçkırık Dizisi 1. Bölüm Özeti? İlk Bölümde Neler Olacak?

Hıçkırık Dizisi 1. Bölüm Özeti? İlk Bölümde Neler Olacak?

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında yakın bir zaman içinde başlayacak olan dizi Hıçkırık’da 1. bölümde neler olacak merak konusu oldu. Hıçkırık dizisinde Sezgi Sena Akay, Arda Hacıoğlu, Nurseli İdiz ve Selçuk Özer gibi deneyimli isimler bulunuyor. Dizi 1. bölüm özetini ve ilk bölümde neler olacağını yazımızda bulabilirsiniz.

Hıçkırık Dizisi 1. Bölüm Özeti? İlk Bölümde Neler Olacak?

Hıçkırık Dizisinin özetleri henüz yayınlanmadı. Ancak dizi uyarlama olduğu için dizi ile ilgile neler olcağını aşağı yukarı Hıçkırık Romanını okuyanlar bilir. Hıçkırık dizisinde Binbaşı Kemal’in hatıra defterinde yaşamı ile ilgili bilgiler yer alıyor. Binbaşı Kenan annesi öldüğünde henüz 7 yaşında bir çocuktur. Babası Susamzade Safi Bey varlıklı bir tüccardır. Annesinin hayatta olduğu babasından zamanla uzaklaşmaya başlar. Birgün babası istemediği bir ile evlenir ve Kenan’a kötü davranır. Bu duruma üzülen babası yakın dostu Muhip Azmi Bey’e durumu açar. Azmi Bey Kenan ile konuşup onu evlatlık edinir.

Kenan istanbul’a Azmi Bey’in evine gider ve orada kendisinden yaşça büyük evin tek çocuğu Nalan ile tanışır ve birlikte bahçeye oyun oynamaya gider. Zaman içinde evin bir parçası olan Kenan Nalan ile birlikte Şeyh Kutsi Efendi’nin yanına giderler ve burada ney dinleyerek huzur bulurlar. Kenan zaman içinde Nalan’a olan duyguları değişir. Kenan artık Nalan’ı çok sevmektedir. Kenan ve Nalan yıllar geçer ve büyürler. Genç birer insan olurlar. Nalan zatüre geçirir ve hastalanır. Kenan ise bu duruma çok üzülmektedir. Tüm bu olaylar yaşanırken Kenan ve Nalan’ı zor günler beklemektedir.

Hıçkırık dizisinde Kenan Nalan’a olan aşkını açıklayabilecek mi? Nalan Kenan’ın duygularını farketti mi? Tüm bu gelişmeler dizinin ilerleyen bölümlerinde belli olacak?

[mavitext]Hıçkırık Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Hıçkırık Fragmanı!

Etiketler: hıçkırık 1. bölüm özeti hıçkırık 1. bölüm tüyoları hıçkırık 1. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL