Hıçkırık Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Ocak Salı Tüyoları!

Hıçkırık Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Ocak Salı Tüyoları!

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık ilk bölümü ile ekranlara gelirken dizinin 2. bölümünde olacak olaylar merak konusu oldu. Dizide Kenan ve Nalan’ın imkansız aşkı anlatılırken yaşanan olaylar sonrası kavuşamayan ikili Kenan ve Nalan’ın birbirlerini ölünceye kadar nasıl sevdiklerini anlatan dizinin 2 ocak Salı 2. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Hıçkırık Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Ocak Salı Tüyoları!

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Hıçkırık’ın ilk bölümünde Kenan yıllarca öz baba ve anne bildiklerinin üvey baba ve annesi olduğunu öğrenmiş ve yetimhaneye düşmüştür. Azmi Bey ise Kenan’ı yetimhaneden alır ve evine getirir. Nalan ise küçük yaşta annesini kaybetmiştir. İkilinin yolu bu şekilde kesişmiş olur. Nalan ve Kenan yıllarca kardeş gibi büyür ve yetişir. Nalan Kenan’dan 1 yaş büyüktür. Ancak zaman geçer ve Kenan Nalan’a kardeşten öte duygular beslemeye başlar. Nalan’ında bu hissi vardır ancak bunu hiç bir zaman dile getiremez.

Yıllar geçmiş Nalan ve Kenan büyümüştür. Nalan mezuniyet törenine Kenan’ın gelip gelmeyeceğini merak ederken Nalan konuşmasını yapmaya başladığında Kenan çıkagelir. Azmi Bey’in organize ettiği partide Aslı’nın ağabeyi İlhami Nalan’dan hoşlanır. Aslı’da Kenan’dan hoşlanır ve bunu Nalan’a söyler. Engin ise partide Azmi Bey’in Kenan’a olan ilgisini kıskanır. Partide olay çıkarır. Parti gecesi kızını emanet ettiği Kenan’ın Nalan ile yakınlaşmasına şahit olur.

[mavitext]Hıçkırık Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Hıçkırık dizisinin 2. bölüm resmi özeti henüz yayınlanmadı. Ancak bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Azmi Bey Kenan’ın bu hislerinden sonra kardeş olarak gördüğü Nalan ve Kenan’ı zor durumda bırakacak bir kararı açıklar. O da yokluğunda Nalan’ı istemeye gelen olursa Kenan’ın yerine vekalet etmesi gerektiğini söyler. Kenan ise acı bir şekilde bu kararı onaylarken Kenan ve Nalan için imkansız bir aşkta başlamış olacaktır. Öte yandan İlhami ise Nalan ile görüşmek için türlü bahaneler üretirken doktor olmasının avantajını kullanacaktır. Nalan rahatsızlanacak İlhami ise Nalan’ı kontrol etme bahanesi ile Nalan ile görüşmeye başlayacaktır. Kenan ise Azmi Bey’in sözlerinden sonra Nalan’ı ne kadar sevsede sevdiğini dile getiremeyecektir.

Hıçkırık 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler: hıçkırık 2 ocak 2. bölüm fragmanı hıçkırık 2 ocak özeti hıçkırık 2. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL