Hıçkırık Dizisi Kenan Kimdir? (Arda Hacıoğlu)

Hıçkırık Dizisi Kenan Kimdir? (Arda Hacıoğlu)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında yayınlacak olan dizi Hıçkırık heyecanla beklenirken dizi de başrol oyuncusu olan Kenan karakterini oynayacak oyuncu  da belli oldu. Romanda evlatlık verildiği evde evin kızı Nalan’a aşık olan Kenan karakterini Arda Hacıoğlu canlandırıyor.

Dizide bir eve evlatlık verilen Kenan kendisinden büyük Nalan’a aşıktır. Ancak Nalan büyüdükten sonra Kenan ile değil başka biri ile evlenmiştir. Kenan subay olmuş ve hala Nalan’ı sevmektedir. Nalan ise hastalıktan ölmek üzeredir. Kenan seferde iken hayatını kaybeder. Kenan ise 35 yaşındadır. Nalan’ın bir kızı vardır. Handan. Handan artık büyümüş ve 18 yaşına varmıştır. Kenan Nalan’ın mezarını ziyaret ederken Handan’ı görür. Handan tıpkı annesine benzemektedir. Peki Kenan karakterini canlandıran oyuncu Arda Hacıoğlu gerçek hayatta kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Dizisi Kenan (Arda Hacıoğlu) Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğan oyuncu 188 boyunda 85 kg ağırlığındadır. Annesi Lusin Hacıoğlu’dur. 2012 yılında modellik kariyerine başlayan oyuncu devamlı yaptığı modellik kariyerine yurt içi ve yurt dışında devam etti. 2012 yılında Barselona’da modellik çalışmaları yaptı. 2013 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında 2. olmuştur.

 

Eğitimini İstanbul Kadir Has Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünü (İngilizce) bitirerek tamamladı. Çocukluğundan itibaren spor ile ilgilendi. İyi derecede İngilizce bilmektedir. İlk oyunculuk deneyimini ise Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde yaşadı. Dizi de Kerem karakterini canlandırmış ve izleyiciden büyük beğeni almıştır.

Arda Hacıoğlu oyunculuk için özel eğitimler almıştır. Ayrıca kliplerde de rol alan oyuncu yakışıklı olamsıyla birlikte geliştirdiği oyunculuğuyla dizilerde başrol olmaya adaydır. Oyuncu ayrıca Şehrin Melekleri ve Zeytin Tepesi projelerde yer almıştır.

Arda Hacıoğlu Spor Yaparken Videosu!

Siz Kenan karakterini canlandıracak olan Arda Hacıoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizinini konusu düşünüldüğünde  Oyuncuyu bu karaktere uygun görüyor musunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: hıçkırık dizisi arda hacıoğlu hıçkırık dizisi kenan gerçek adı hıçkırık dizisi kenan kimdir hıçkırık dizisi kenan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL