Hıçkırık Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Hıçkırık Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kerime Nadir’in romanı Hıçkırık’tan uyarlama olacak dizi ile ilgili yeni gelişmeler bulunuyor. Dizide oynayacak oyuncular ile ilgili çalışmalar devam ediyordu.Kanal D’nin yeni günlük dizisi olacak dizide oynayacak iki oyuncu bellli oldu. 

Dizinin Konusu; 7 yaşında yetim kalan bir çocuğun evlatlık alındığı evin tek çocuğuna karşı hissettiği aşkı anlatıyor.  Dizide Binbaşı Kenan karakterinin yaşam hikayesi de konu alınmaktadır.

Hıçkırık Yazarı Kerime Nadir Kimdir?

1917 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yazı hayatına öyküler yazarak başlamıştır. Hıçkırık romanı ile memleket çapında tanındı. Kaleme aldığı Aşk ve Kara Sevda romanları büyük ilgi gördü. Herkes tarafından sevilen romaların yazarı Kerime Nadir 1984 yılında İstanbul’da öldü.

HıçKırık Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Yapımcılığını Birsel Film’in yapacağı dizi de İlişki Durumu Evli dizisinde rol alan Nursel İdiz, Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Selçuk Özer dizide oynayacak oyuncular oldu. Yeni oyuncular dahil oldukça listede güncelleme yapılacaktır.

Sezgi Sena Akay Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu manken ve foto modeldir. Best Of The World güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Craft Oyunculuk Atölyesi ve özel kişilerden eğitimlr alan oyuncu, Aşk Acısı, Zeytin Tepesi ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştır.

Arda Hacıoğlu Kimdir? (Kenan):

Asıl adı Barış Arda Hacıoğlu’dur. 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2012 yılında modellik yapmaya başladı. Devamlı yurt içi ve yurt dışında defilelere katıldı. 2013 yılında Best Model Of Turkey 2.’si oldu. Fitnes ve basketbol oynuyor.

Nurseli İdiz Kimdir?

1960 tarihinde İstanbul Pendik’te dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve Arkeoloji bölümünden mezun oldu. Kız Kulesi Aşıkları ve Böcek filmleri ile adından sıkça söz ettirdi. Canan Elif adında bir kızı bulunuyor.

Hayat Sırları Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayın!

Selçuk Özer Kimdir?

1954 yılında Erzincan’da dünyaya geldi. Halit Refik’in Vurun Kahpeye adlı sinema filminde ilk olarak oynadı. Kartallar Yüksekten Uçar, Kurtlar Vadisi Pusu diğer projeleridir.

Hıçkırık Dizisi Fragmanı!

Etiketler: hıçkırık arda hacıoğlu hıçkırık dizisi hangi kanalda hıçkırık dizisi konusu hıçkırık dizisi oyuncu kadrosu hıçkırık dizisinde kimler oynuyor hıçkırık sezgi sena akay


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL