Hıçkırık Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hıçkırık Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında günlük olarak yayınlanacak olan Hıçkırık Başrollerinde Arda Hacıoğlu, Nurseli İdiz, Selçuk Özer’in yer alacağı dizi Yedi yaşında öksüz kalan bir çocuğun evlatlık alınarak evin tek çocuğuna olan büyük aşkını anlatıyor. Hıçkırık dizisi çekim yeri merak konusu oldu?

Hıçkırık Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hıçkırık dizisinin nerede çekileceğine dair şu an için bilgi bulunmuyor. Ancak Hıçkırık romanında olaylar İstanbul Çamlıca civarında geçiyor. Bu yoldan çıkarak dizinin İstanbul Çamlıcaya yakın bir yerlerde geçeceği tahmin ediliyor. Ayrıca romanın başında Binbaşı Kenan görev dolayısı ile Eskişehir’dedir. Bu ilde de çekim yapılacağını düşünüyorum.

Dizinin konusu sürükleyici ve etkileyicidir. Binbaşı Kenan yıllar sonra doğup büyüdüğü İstanbul Çamlıcaya gelir. Burada bir mezarlığı ziyaret eder. Onu takip eden yaşlı bir asker onun merak eder. Bu durumda Binbaşı Kenan 4 ay İstanbulda duracağını ve ay sonunda kendisi hakkında tüm bilinmeyenleri hatıra defterine yazmıştır.

Hıçkırık Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız!

Hatıra defterinde annesi ölünce evlenen babası onu bir başka arkadaşına evlatlık verecektir. Evlatlık verildiği yerde kendisinden büyük Nalan evin tek çocuğudur. Kenan Nalan’a aşık olur. Ancak Nalan büyüdüğünde başkası ile evlenir ve erkek çocuğu olur. Adını Kenan kor. Kızının ismini ise Handan kor. Kenan Subay olmuştur. Nalan ise günden güne erimektedir. Kenan seferde iken Nalan ölmüştür. Kenan 35 yaşında bir subay iken Nalan’ın kızı ise 18 yaşında genç bir kızdır. Romanın sonunda Handan ve Kenan evlenecektir.

Etiketler: hıçkırık dizisi çekildiği yer hıçkırık dizisi çekim adresi hıçkırık dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL