Hıçkırık Gonca Kim? (Özge Akdeniz)

Hıçkırık Gonca Kim? (Özge Akdeniz)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık kadrosunda önemli isimlere yer veriyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizilerin aksine Yeşilçam ağırlıklı bir şekilde izleyici karşısına çıkacak dizide rol alan karakterlerden bir tanesi de Gonca karakteri oldu. Gonca karakterini canlandıran oyuncu ise Özge Akdeniz’dir. Özge Akdeniz kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Gonca Kim? (Özge Akdeniz)

İstanbul doğumlu oyuncu 1.68 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlü kumral saçlıdır. Emrah Yıldız Management şirketine bağlı olarak çalışan oyuncu çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Oyuncu hakkında çok fazla bilgi olmamakla birlikte oyuncunun azmi sayesinde bu günlere geldiği aşikardır.

Özge Akdeniz ilk oyunculuk deneyimini Hıçkırık dizisi ile yaşayacaktır. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu bu dizide Gonca karakterini canlandıracak. Oyuncunun daha önce rol aldığı sinema filmleri bulunuyor. Oyuncu Metin Akpınar, Erdal Beşikçioğlu, Melisa Sözen, Emre Altuğ, Ali Sürmeli, Ümit Çırak, Ege Aydan Numan Acar, Ezel Akar gibi isimler yer aldı. Filmde Osmanlı İmparatorluğu’nun 1. Dünya Savaşı yıllarında Güneydoğu ve Doğu illerinde yaşanan aşk, fedakarlık ve intikam duyguları konu alınıyor.

Özge Akdeniz, 2012 yılında yayınlanan film Zence Dancer’de rol almıştır. Dizide Erkan Avcı, Kerem Can, Tilbe Saran, Rüçhan Çalışkur, Tolga Tekin, Jale Arıkan, Esme Madra, Ünal Silver gibi isimler rol almıştır. Oyuncu bu sinema filmlerinde küçükte olsa rol almış ve ilk dizi projesi Hıçkırık dizisinde oynamasına vesile olmuştur. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Hıçkırık Vesime Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: hıçkırık gonca gerçek adı hıçkırık gonca kimdir hıçkırık gonca oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL