Hıçkırık Gülüm Kimdir? (Kübra Akın)

Hıçkırık Gülüm Kimdir? (Kübra Akın)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık kaldığı yerden devam ederken dizide önemli oyuncular yer alıyor. Sezgi Sena Akay, Arda Hacıoğlu, Nurseli İdiz, Selçuk Özer gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide dizi sektörüne yeni dahil olan isimlerde bulunuyor. Bu isimlerden biri dizide Gülüm karakterini canlandıran oyuncu Kübra Akın’dır. Kübra Akın kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Gülüm Kimdir? (Kübra Akın)

Oyuncu hakkında çok bilgi bulamadık. Bulabildiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Hıçkırık dizisi Kübra Akın’ın ilk dizisi olmakla birlikte oyuncunun bazı dizilerde ufak roller aldığını düşünüyoruz. Oyuncunun aslen Adanalı olduğunu ve İstanbul’da ikamet ettiğini araştırmalarımız sonucunda ulaştık. Oyuncunun bir de kısa film çalışması bulunuyor.

Kübra Akın spor ile de yakından ilgilenmektedir ve Galatasaray takımını tutmaktadır. Kübra Akın hakkında internet ortamında herhangi bir bilgi bulunmuyor. En kısa zamanda kendisi hakkında bilgi içeren bir cv bekliyoruz. Hıçkırık dizisinde Gülüm karakterini canlandıracak oyuncuya yeni projesinde ve oyunculuk yolunda başarılar diliyoruz.

Siz Hıçkırık dizisinde Gülüm karakterini canlandıran oyuncu Kübra Akın’ı ilk dizisinde nasıl buldunuz? Oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Hıçkırık Gonca Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: hıçkırık gülüm gerçek adı hıçkırık gülüm kim hıçkırık gülüm rol aldığı diziler


Yorum yaz