Hıçkırık Hayat Kimdir? (Tuğçe Baltalı)

Hıçkırık Hayat Kimdir? (Tuğçe Baltalı)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan günlük dizi Hıçkırık tüm heyecanı ile yayınlanacağı günü bekliyor. Dizide Sezgi Sena Akay, Arda Hacıoğlu, Nurseli İdiz, Selçuk Özer gibi isimler yer alırken dizide yeni karakterler de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir taneside Hayat karakteridir. Hayat karakterini canlandıran oyuncunun adı ise Tuğçe Baltalı’dır. Tuğçe Baltalı kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Hayat Kimdir? (Tuğçe Baltalı)

Hakkında yeterli bilgi bulunmayan oyuncu Tunay Menajerliğe bağlı olarak çalışıyor. 1993 yılında dünyaya geldi. İzmir ilinde yaşıyor. Daha önce bir kaç dizide rol alan oyuncu güzelliği ve dizilerdeki başarısı ile biliniyor. Oyuncu tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alıyor. Oyunculuğu ile ilgili olarak normalde tiyatro izlemeyi sevdiğini ancak oyuncu olabileceğini düşünmediğini belirtiyor.

Oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Sevda’nın Bahçesi’nde rol almıştır. Sevda’nın Bahçesinde Ceyda karakterini canlandıran oyuncu dizide Sibel Can, Emre Kınay, Begüm Kütük, Alina Boz ile birlikte rol aldı. Tuğçe Baltalı, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant gibi isimlerin yer aldığı Fi dizisinde de rol almıştır.

Tuğçe Baltalı, Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele: Yeniden Doğuş isimli dizide rol almıştır. Dizi profesyonel bir hırsızın imam olması ve yaşadığı aşkı anlatıyor. Dizide Timur Acar, Sera Tokdemir, Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal, Umut Oğuz, Fatih Doğan, Seda Tosun gibi isimler yer alıyor.

[mavitext]Hıçkırık Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Tuğçe Baltalı Videosu!

Etiketler: hıçkırık hayat gerçek adı hıçkırık hayat kim hıçkırık hayat oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL