Hıçkırık İlhami Kimdir? ( Kemal Okan Özkan)

Hıçkırık İlhami Kimdir? ( Kemal Okan Özkan)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık merakla beklenirken dizide rol alacak olan oyuncularda merak konusu oldu. Bu oyunculardan bir tanesi de dizide önemli bir role sahip olacak Doktor İlhami Bey olacak. Doktor İlhami Bey dizide Nalan ile evlidir. Nalan ise dizide İlhami Bey’i değil Kenan’ı sevmektedir. İlhami Bey karakterini canlandıran oyucu Kemal Okan Özkan’dır. Kemal Okan Özkan kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık İlhami Kimdir? ( Kemal Okan Özkan)

Kemal Okan Özkan, 1987 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. 1.84 boyunda olan oyuncu 76 kg ağırlığındadır. Oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kemal Okan Özkan 2010 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda 2014 yılında ise Sivas Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Nimet Atasoy Menajerliğe bağlı olarak çalışmaktadır.

Kemal Okan Özkan oyunculuk alanında yeni bir isim olmakla birlikte bazı dizilerde rol almıştır. Oyuncu ilk olarak 2015 yılında yayınlanan Sungurlar dizisinde oynamıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer bir dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan dizi Kırlangıç Fırtınası’dır. Kırlangıç Fırtınası’na konuk oyuncu olarak katılmıştır. Kırlangıç Fırtınası’nda Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen, Ebru Aykaç, Ayşenil Şamlıoğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu gibi isimler rol almıştır. Dizi yıllar önce çocuğuna hamile kaldığı kocası abisi tarafından öldürülmüş ve yıllar sonra çocuğunu bulmak için geri dönen bir kadının hikayesini anlatıyordu.

Kemal Okan Özkan rol aldığı iki dizide de başarılı bir performans göstermiş ve Hıçkırık dizisinde rol almayı hak etmiştir. Oyuncu hakkında araştırmalarımız sonucu ulaştığımız bilgiler bu kadardır. Oyuncuya yeni projelerinde başarılar dileriz.

[mavitext]Hıçkırık Dizisi Azmi Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Kemal Okan Özkan Videosu!

Etiketler: hıçkırık doktor ilhami kimdir hıçkırık ilhami gerçek adı hıçkırık ilhami oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL