Hıçkırık Selin Kim? (Sibel Aytan)

Hıçkırık Selin Kim? (Sibel Aytan)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında günlük olarak yayınlanacak dizi hıçkırık merakla beklenirken dizide rol alacak karakterlerde belli olmaya başladı. bu karakterlerden bir taneside Selin karakterini canlandıran oyuncu Sibel Aytan oldu. Dizide Sibel Aytan karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Sibel Aytan ile ilgili bilgiler yazımızda..

Hıçkırık Selin Kim? (Sibel Aytan)

1995 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu ayrıca dans eğitmenidir. Asıl adı Hatice Sibel Aytan’dır. 1.62 boyunda 58 kg ağırlığındaki oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Eğitim Merkezi’nde yaptı. Oyunculuk alanında yeni olan isim bir kaç reklam filmi ve dizilerde rol aldı. Hıçkırık Dizisinde Sibel karakterini canlandıracak olan oyuncunun performansı merak konusu oldu.

Oyuncu Ariel reklamında rol almış ve tezgah üzerinde oturan sarışın kızı canlandırmıştır. Ayrıca Penti reklamında da rol alan oyunu profesyonel olarak dans yapmaktadır. Öyleki Murat Dalkılıç’ın konserinde dans eden kızlardan bir tanesidir. Oyunculuğa meraklı olan Sibel Aytan hayvanlara olan sevgisi ile de bilinmektedir.

Sibel Aytan bir kaç dizide rol almıştır. Bu dizilerden bir tanesi Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 3. sezonunda oynamıştır. Dizide Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Alp Korkmaz ile birlikte rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan dizi Asayiş Berkemal olmuştur. Dizide Komiser Kemal’in büyük kızı Beril karakterini canlandırmıştır. Dizide Mehmet Aslan, Yıldırım Beyazıt, Ferdi Akamur, Yıldız Asyalı ile birlikte rol almıştır.

[pembetext]Hıçkırık Hayat Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Sibel Aytan Dans Videosu!

Etiketler: hıçkırık selin gerçek adı hıçkırık selin kimdir hıçkırık selin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL