Hıçkırık Sinan Kim? (Anıl Kerimoğlu)

Hıçkırık Sinan Kim? (Anıl Kerimoğlu)

Yazar: Emre Hıçkırık

Hıçkırık dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük bir dizi olarak günlük diziler arasında yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Dizide usta isimler yer almakla birlikte dizi ve oyunculuk alanında yeni isimlerde ön plana çıkacak. Bu isimlerden bir tanesi de Sinan karakterini canlandıran oyuncu Anıl Kerimoğlu oldu. Anıl Kerimoğlu kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Sinan Kim? (Anıl Kerimoğlu)

Kendisi hakkında çok bir bilgi bulunmayan Anıl Kerimoğlu mankenlik yapmaktadır. 1. 79 boyunda 74 kg ağırlığındaki oyuncu Survivor 2016’ya dahil olan yarışmacı Gizem Kerimoğlu’nun kardeşidir. İstanbul doğumlu oyuncu Bulgaristan’da zulum çekmiş bir ailenin çocuğudur.

Oyunculuk alanında da yeni olan oyuncu Anıl Kerimoğlu dizide Sinan karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayacaktır. Kardeşi Gizem Kerimoğlu’da oyunculuk eğitimi almış ve çeşitli dizilerde ufak rollerde oynayarak kendini geliştirmiştir.

Hıçkırık Dizisi Konusu: Dizide Nalan ve Kenan’ın imkansız aşkı anlatılmaktadır. Kenan evlatlık verildiği konakta kendisinden büyük Nalan ile büyümüş ve zaman içinde Nalan’a büyük bir aşk duymaya başlamış ve bir türlü bu aşkı dile getirememektedir. Nalan ise çok hastadır. Kenan Nalan’a olan aşkını dile getirdiğinde Nalan çoktan hayatını kaybedecektir.

[mavitext]Hıçkırık Gülüm Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: hıçkırık sinan gerçek adı hıçkırık sinan kimdir hıçkırık sinan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL