Hıçkırık Vesime Kimdir? (Meltem Pamirtan)

Hıçkırık Vesime Kimdir? (Meltem Pamirtan)

Yazar: Emre Hıçkırık

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan günlük dizi Hıçkırık yayınlanacağı günü beklerken dizide rol alacak karakterler de belli olmaya başladı. bu karakterlerden bir tanesi de Vesime karakteridir. Vesime karakterini canlandıracak oyuncu ise Meltem Pamirtan oldu. Meltem Parmitan kimdir? Tanıyalım..

Hıçkırık Vesime Kimdir? (Meltem Pamirtan)

1977 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu 1.67 boyunda, 55 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk yıllarında bir çok dizi ve sinema filminin yanında tiyatro oyunlarında da yer almıştır. Yeşilliği ve temiz havayı çok seven oyuncu merhametli kişiliği ile tanınmaktadır. İnsan ilişkilerine verdiği değerle bilinen Meltem Parmitan’ın göz rengi ise kahverengidir.

Oyuncu 2005 yılında yayınlanan başrollerinde Tanju Korel, Altan Günbay, Hülya Darcan, Rüçhan Çalışkur, Ahmet Uz, Berguzar Korel gibi isimlerin yer aldığı Zeytin Dalı dizisinde rol almıştır. Dizi Altınoluk yerleşiminde bir ailenin yıllanmış aşklarını ve düşmanlıklarını anlatmaktadır. Meltem Pamir 2006 yılında Hayat Türküsü isimli projede yer alırken, 2007 yılında Küçük Adımlar isimli dizide yer almıştır. Oyuncu 2007 yılında Atv ekranlarında yayınlanan ve bir hapishanede kadınların yaşadıklarını anlatan projede yer almıştır. Dizide Selda Alkor, Serra Yılmaz, Devin Özgür Çınar, Özlem Düvencioğlu, Sinan Albayrak gibi isimler yer alırken Meltem Pamirtan dizide Zehra karakterini canlandırmıştır.

Meltem Pamirtan 2008 yılında Prenses Perfinya isimli projede yer aldıktan sonra 2010 yılında Murat Yıldırım, Nurgül Yeşilçay, Feride Çetin, Kerem Atabeyoğlu, Tomris İncer, Oktay Gürsoy, Zeynep Beşerler, Cenk Ertan gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Ceza dizisinde rol almıştır. Oyuncu 2012 Küçük Kıyamet, 2013 Küçük Gelin projelerinde oynamıştır. 2014 yılında ise masum bir çocukluk hayalinin gerçek bir kabusa dönüşmesinin konu alındığı Güllerin Savaşı dizisinde rol almıştır. Dizide Damla Sönmez, Barış Kılıç, Canan Ergüder, Serap Aksoy gibi isimler yer almıştır.

[mavitext]Hıçkırık İlhami Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Meltem Pamirtan Parmaklıklar Ardında Videosu!

Etiketler: hıçkırık vesime gerçek adı hıçkırık vesime kim hıçkırık vesime oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL