Bizim Hikaye 1 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Bizim Hikaye 1 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Yazar: Emre bizim hikaye

Fox ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 1 Mart Perşembe 24. bölümü yayınlanacaktı. Ancak ekranlara tekrar bölümü yayınlanınca izleyiciler Bizim Hikaye’nin yeni bölümü neden yayınlanmadı diye sormaya ve internette araştırmaya başaladı. Peki Bizim Hikaye neden yayınlanmadı? Neden yok? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye 1 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Fox ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Bizim Hikaye 1 Mart Perşembe günü tekrar bölümü ile ekranlara geldi. Son dakika değişikliği olarak alınan karar sonrası Bizim Hikaye’yi seven izleyiciler dizilerinin yeni bölümünü ekranda görmeyince endişeye kapıldılar ve merakla neden yeni bölüm yok diye sormaya başladılar. Aslında bugün sadece Bizim Hikaye değil Vatanım Sensin’in de yeni bölümleri yayınlanmayacak. Peki neden?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünün yayınlanmamasının nedeni olarak henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak araştırmalarımızda Vatanım Sensin’in bölüm çekimlerinin yetişmediğinden yayınlanmadığı iddiaları ortaya atıldı. Bizim Hikaye’nin de mi aynı sorunu var diye düşündük ancak dizinin fragmanı verilmişti. Demekki dizinin çekimlerinin yetişmemesi ile ilgili bir sorun olmamalıydı. Vatanım Sensin’in yayınlanmamasının nedenlerinden birisinin bu akşam oynanacak olan Beşiktaş- Fenerbahçe Kupa müsabakası iddiasıydı.

[mavitext]Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Bizim Hikaye dizisinin yayınlanmama nedeni olarak Beşiktaş- Fenerbahçe müsabakasının iddia edilmesi bana daha mantıklı geldi. Geçen hafta Salı günü yayınlanan maç reytinglerde diğer dizilere zorluk yaşatmış ve izlenme oranlarını aşağıya çekmişti. Bu yüzden bu akşam Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin’in yayınlanmamasını bu nedene bağlıyorum. Dizilerin özet ve kolaj bölümleri izleyici ile buluşacak. Yeni bölümü ise 8 Mart Perşembe günü yayınlanacak.

Bizim Hikaye son bölümde Fikri hastanede zor durumdadır ve kalbi durmuş hayata zorla da olsa döndürülmüştür. Barış ise Filiz’e olan tavrını onu görmezden gelerek görmektedir. Ancak geriden Filiz’i takip etmektedir. Hikmet ise Esra ile kaçma planları yapmakta ve karşısına ailesini almaktadır. Tülay ise kendisini Ferda’ya bakmakla yükümlü hisseder. ancak Ferda Tülay’ı sinir eder. Tülay bir taraftan da Filiz’e destek olmaya çalışır.

[pembetext]Bizim Hikaye Yeliz Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: bizim hikaye 1 mart neden yok bizim hikaye 1 mart yeni bölüm neden yayonlanmıyor bizim hikaye yeni bölüm ne zaman yayınlanacak vatanım sensin neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL