Bizim Hikaye Barış Nereye Gidiyor? Burak Deniz Hangi Dizi İle Anlaştı? Diziden Çıkacak mı?

Bizim Hikaye Barış Nereye Gidiyor? Burak Deniz Hangi Dizi İle Anlaştı? Diziden Çıkacak mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye kaldığı yerden devam ederken dizinin 14. Bölüm fragmanında şok bir gelişme yaşanır. Barış evini satıp mahalleyi terk etmektedir. Peki Barış karakterini canlandıran oyuncu Burak Deniz gerçekten diziden çıkıyor mu? Hangi dizi ile anlaştı? Yazımızda..

Bizim Hikaye Barış Nereye Gidiyor? Burak Deniz Hangi Dizi İle Anlaştı? Diziden Çıkacak mı?

Bizim Hikaye’de işler iyice karışmış ve çocuklar bir müddet evlerinden uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Birde Kiraz’ın hastalanması olayları farklı boyutlara taşırken Filiz ve çocuklar Barış’ın evine yerleşmişlerdi. Barış Filiz’in ev sahibi ile konuşmuş ve araba çalarak parayı tamamlayarak evin parasını adama vermişti. Bu şekilde çocuklarda evlerine geri dönmüşlerdi. Ancak Barış’ın para verdiklerinden habersizdiler.

Dizinin 14. bölüm fragmanında Barış Polis Cemil ile konuşur ve evini satılığa çıkardığını ve mahalleyi ve çocukları terk edeceğini söylerken oradan uzaklaşır. Peki Barış gerçekten ayrılıyor mu? Barış karakterini oynayan oyuncu Burak Deniz diziden çıkacak mı? Öncelikle şunu söylemek gerekirse Burak Deniz ve oyuncular anlaşma yaparlar ve o anlaşmaya riayet etmek zorundadırlar. Bu oyuncunun başrol olduğunu düşünürsek en az 1 yıllık anlaşması olması gerekiyor. Bu anlaşmayı oyuncu kendi delerse tazminat ödemek zorunda kalır.

Gelelim Burak Deniz’in anlaştığı diziye. Burak Deniz Hindistan’da Bollywood için çekilecek internet dizisine transfer oldu. Dizide partneri ise Sunny Leone olurken dizi Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’da çekilecek. Toplamda 2 milyon kazanacak oyuncunun performansı merak konusu oldu. Evet Burak Deniz’in dizi ile anlaşmasının duyurulması ve Bizim Hikaye’de ayrılık görüntüleri akıllara oyuncunun diziyi bıraktığı yorumlarını getirdi. Ancak Hindistan’daki dizi henüz başlamadı ve  yaz aylarında çekimlerinin başlayacağı düşünülüyor. Bu nedenle Burak Deniz’in Bizim Hikaye’de bu sezonun sonuna kadar yer alacağı düşünülüyor. Tabi bu sektörde sürprizler olabilir. Ancak oyuncunun diziyi bu şekilde bırakması iyi bir izlenim oluşturmaz ve oyunculuk kariyerine önemli ölçüde zarar verebilir. bu konuda yapım şirketi ve oyuncunun menajerlerinden açıklama gelecektir.

[mavitext]2018-2019 Ekrana Gelecek Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Bizim Hikaye 14. bölüm Fragmanı!

Etiketler: bizim hikaye barış diziden ayrılıyor mu bizim hikaye barış diziden çıktı mı bizim hikaye burak deniz hangi dizi ile anlaştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL