Bizim Hikaye Barış’ın Gerçekte İsmi Ne? Kiraz Filiz’e Gerçekleri Anlatacak mı?

Bizim Hikaye Barış’ın Gerçekte İsmi Ne? Kiraz Filiz’e Gerçekleri Anlatacak mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarının uyarlama dizisi Bizim Hikaye tüm heyecanı ile devam ediyor. Kiraz Barış’ın ablasını aldattığını düşünerek Barış’ı takip eder. Bir kadın ile görüştüğünü düşünür. Barış gerçekten Filiz’i aldatmakta mıdır? Barış’ın gerçek adı nedir?

Bizim Hikaye Barış Gerçek İsmi Ne? Kiraz Filiz’e Gerçekleri Anlatacak mı?

Bizim Hikaye 7. Bölümde Fikri Mustafa ve Hüseyin’den tam kurtuldum derken tekrar yakalanır. Üstelik bu sefer İsmet’i de rehin alırlar. Filiz ve kardeşleri İsmet’i adamların elinden kurtarır. Hikmet ise Esra’ya açılmaya karar verir. Rahmet ise kardeşinin bu sevdadan vazgeçmesini ister. Cenk ise Barış’ın foyasını ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaktadır.

Öte yandan Kiraz Barış’ın telefonundaki bayan Ayla ismini araştırır ve bir adrese ulaşır. Adrese gider ve şok yaşar. Barış oradadır. 8. Bölüm fragmanında Kiraz Barış’ın gerçek ismini sorar. Barış’ın şuandaki ismi kendisine ait değil midir? Kiraz tüm Barış ile ilgili bildiklerini ablasına anlatacak mıdır? Cenk yaptığı dalavere ile Barış’ı hapse attırabilecek midir? Tüm bu soruların cevabını haftaya yayınlanacak bölümde göreceğiz.

Benim görüşüme göre Barış’ın gerçek ismi Savaş olabilir. Pasaport’da Savaş yazıyordu. Bakalım bu hikaye nereye gidiyor. Sizce Barış ismini gizliyor mu? Barış’ın gerçek ismi nedir? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: bizim hikaye barış ne gizliyor bizim hikaye barışın gerçek ismi nedir bizim hikaye kiraz gerçekleri söyleyecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL