Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre bizim hikaye

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisi kaldığı yerden devam ederken dizide Fikri’nin durumu çok kötüdür. Filiz doktorun her şeye hazırlıklı olun sözü üzerine hemşireden duyulan hastanın beyin ölümü gerçekleşti sözleri izleyicilere Fikri öldü mü sorusunu sordurdu. Peki Bizim Hikaye dizisinde Fikri ölecek mi? Diziden çıkacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Bizim Hikaye dizisinde böbreği çalınan Fikri’nin durumu git gide kötüleşmektedir. Fikri’nin bu duruma düşmesine neden olan Yeliz’i Filiz bir güzel fırçalar. Yeliz’e tüm öfkesini kusar. Yeliz durumdan haberi yokmuş gibi davransa da Filiz onu hayatılarından çıkarmakta kararlıdır. Yeliz ise organ mafyasına bulaşmış, bu nedenle hapse girme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Yeliz, Elibollar’ın diğer üyelerinin de desteğini kaybedince Cemil ile işbirliği yapmak ister.

Yeliz bu işin içinden sıyrılma yollarını ararken Cemil’in Yeliz’in teklifine ne cevap vereceği merak konusudur. Öte yandan Filiz ise kendisine yokmuş gibi davranan Barış ile konuşma yollarını aramaktadır. Barış ise Filiz’i hayatından tamamen çıkarmaya kararlıdır. Bunun için ailenin diğer üyelerine de aynı davranışı sergilemektedir. Ancak hesapta olmayan bir durum vardır. O da Fikri’nin durumunun kötüye gitmesidir. Filiz’in aklının hala Barış’ta olduğunu anlayan Cemil ise Yeliz’in teklifini kabul eder. Bir kez daha mesleğini tehlikeye atacaktır.

[mavitext]Bizim Hikaye Yeliz Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

bizim hikaye fikri öldü mü

Esra ile kaçma planları yapan Hikmet ise Esra’yı zor durumda bırakır. Esra ise karmaşık duygular içindedir. Hikmet aşkında inat edecek mi? Diğer yanda Tülay Ferda’ya bakmak zorunda kalırken Filiz’e ise destek olmaktadır. Tufan ise iki kadın arasında kalır. Filiz ise babasını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Peki Fikri ölecek mi?

Bizim Hikaye’de Fikri’nin ölüp ölmeyeceği dizinin orijinalini izlemediğim için bilmiyorum. Zaten bazı durumlar dizi orijinali ile tutmuyor. Bu yüzden bağımsız olarak yorumlarsak; dizide Fikri’nin ölmeyeceğini düşünüyorum. Dizide önemli bir yere sahip olan Fikri diziye devam edecektir. Beyin ölümü gerçekleşen kişinin Fikri değil başka bir hasta olduğunu düşünüyorum. Siz Bizim Hikaye dizisinde Fikri’nin ölerek diziden çıkacağına inanıyor musunuz? Bu konudaki düşünceniz nedir? Yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

[saritext]2018 Final Yapacak Olan Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Bizim Hikaye 23. Bölüm Fragmanı

Etiketler: bizim hikaye 22 şubat fikri öldü mü bizim hikaye 22 şubat fikri ölecek mi bizim hikaye beyin ölümü gerçekleşen kişi kim bizim hikaye fikriye ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL