Bizim Hikaye İsmet, Kiraz ve Filiz’in Annesi Kim? Gerçek Adı

Bizim Hikaye İsmet, Kiraz ve Filiz’in Annesi Kim? Gerçek Adı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Bizim Hikaye tüm heyecanı ile devam ederken dizi de büyük sürprizler yaşanıyor. Dizinin 8. Bölümünde ilginç bir gelişme yaşanıyor ve çocukların annesi ortaya çıkıyor. Peki Çocukların annesi kim?

Bizim Hikaye Çocukların Annesi Kim? Gerçek Adı?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz’in rol aldığı dizi Bizim Hikaye de 8. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Çocukların annesi ortaya çıktı. Çocuklar annelerini gördüklerinde çok şaşırdılar ve ne yapacaklarını bilemediler. Yıllar önce kendilerini terk eden annelerinin çıka gelmesi çocuklarda şok etkisi oluşturdu. Birde üstüne annelerinin pazardan elma seçer gibi İsmet’i alacağım gideceğim demesi çocukları özellikle Filiz’i çıldırttı. Peki çocukların annesi gerçekte kim?

Bizim Hikaye de çocukaların annesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek ismi belli değil. Gerçek ismi ve kariyeri hakkında buradan bilgi vereceğim.

Bizim Hikaye Filiz’in ve çocukların annesi Şükran karakterini Esra Bezen Bilgindir.

Esra Bezen Bilgin Hakkında daha detaylı Bilgi İçin Tıklayınız!

Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: bizim hikaye çocukların annesi kim bizim hikaye filizin annesi bizim hikaye ismetin annesi bizim hikaye kirazın annesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL