Bizim Hikaye İsmet’in Gerçek Babası Kim? Mahalleden mi? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Bizim Hikaye İsmet’in Gerçek Babası Kim? Mahalleden mi? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye Perşembe günleri yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin 10. bölüm fragmanında Şükran’ın ortaya attığı bir söz ortalığı iyice karıştıracağa benziyor. Dizide Şükran İsmet’in babasının Fikri olmadığını belirtiyor. Peki İsmet’in gerçek babası kim? Mahalleden biri mi? Ortaya çıkacak mı?

Bizim Hikaye İsmet’in Gerçek Babası Kim? Mahalleden mi? Ortaya Çıkacak mı?

Fox ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye her bölümü ile olay olmaya devam ediyor. 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Savaş’ın hırsız olduğunu ve gerçek kimliğini açıklanırken Filiz’in vereceği tepki merak edildi. Fragmanda merak edilen bir diğer konu ise İsmet’in Fikret’in oğlu olmadığı.

İsmet’in annesi Şükran dizide ortaya çıkmış ve sadece İsmet’i alıp götürmek istemişti. O zaman herkes buna tepki göstermiş bizlerde senin çocuklarınız demişlerdi. Şükran evde kalmış ve diğer tüm çocuklarla ilgilenmeye çalışmış kısaca annelik yapmaya çalışmıştı. Ancak diğer çocuklar pek annelerinden yana tavır almamışlardı. Şükran asıl bombayı sonradan patlattı. Fikri “ben çocuğumu üvey babanın elinde büyütmek istemiyorum.” deyince Şükran “İsmet’in babası sen değilsin.” dedi. Bu söz aile içinde bomba etkisi oluşturdu.

İsmet’in gerçekte babası kimdi? İsmet kimin oğluydu? Babası ortaya çıkacak mı? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıt bulacakken bizim düşücemiz İsmet’in babası başkası ise mahalleden biri olma ihtimali de var. Peki mahalleden biri ise bu kişi kim ve ne zaman ortaya çıkacak? Bir diğer soru ise sizce İsmet Fikret’e benzemiyor mu? Şükran oyun mu oynuyor?

[pembetext]Bizim Hikaye Şükran Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Bizim Hikaye 10.Bölüm Fragmanı!

Etiketler: bizim hikaye ismet kimin oğlu bizim hikaye ismetin babası ne zaman ortaya çıkacak bizim hikaye ismetin gerçek babası kim bizim hikaye şükran oyun mu oynuyor


Yorum yaz