Bizim Hikaye Yeliz Kimdir? Gerçek Adı? Yeliz’in Annesi Kim?

Bizim Hikaye Yeliz Kimdir? Gerçek Adı? Yeliz’in Annesi Kim?

Yazar: Emre bizim hikaye

Fox ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye’de heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Fikri’nin yeni bir kızı daha ortaya çıkıyor. Fikri Şükran’ı hastaneye zor yetiştirmiştir. Ancak fragmanda Fikri kan kusar. Bunun sonucunda Fikri’ye ailesinden birinin kan gerekmektedir. Dizide Fikri’nin büyük kızı ortaya çıkar. Peki Fikri’nin büyük kızı Yeliz kimdir? Tüm bilgiler yazımızda.

Bizim Hikaye Yeliz Kimdir? Gerçek Adı? Yeliz’in Annesi Kim?

Bizim Hikaye Fox ekranlarında Perşembe günleri ekranlara gelmektedir. Dizide heyecan kaldığı yerden devam ederken bir anda Şükran rahatsızlanır ve hastaneye kaldırılır. Fikri’de hastaneye Şükran ile birlikte gitmiştir. Ancak bir anda Fikri kan kusar. Şükran ve çocukların müdahale ettiği olayda Fikri yere yığılmıştır. Doktor Fikri’ye kan gerektiğini söyler. Bunun üzerine herkes seferber olurken çocuklardan hiç birinin kanı uyuşmaz.

Doktor başka kan bağı kimse yok mu diye sorar. Fikri ise büyük kızı olduğunu söyler. Filiz benim kanım uyuşmuyor der. Fikri ise sen değilsin zaten der ve Yeliz diye büyük kızı olduğunu ve onun bulunması gerektiğini belirtir. Bunun üzerine herkes şok yaşar. Fikri’nin büyük kızı kimdir? Yeliz’in annesi kimdir? Tüm bu sorular cevabını bekliyor. Ancak dizinin orijinalinde Yeliz’in kanı da Fikri’ye uyuşmuyor. Bir de Yeliz Barış’a aşık oluyor. Filiz ve Barış’ın arası bozuluyor. Birde Yeliz’in bir de çocuğu var. Tabi ki Bizim Hikaye’nin Türkiye versiyonunda böyle bir şey olacak diye bir şey yok.

Bizim Hikaye’de Yeliz karakterini canlandıran oyuncu Nilay Duru‘dur. Nilay Duru 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.67 cm boyunda 57 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi saç ve göz rengine sahiptir. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu 2013 yılında Kızıl Elma, 2015 yılında İnadına Aşk ve 2016 yılında ise N’olur ayrılalım projelerinde yer almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Bizim Hikaye Şükran Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Bizim Hikaye 20. Bölüm Fragmanı

Etiketler: bizim hikaye yeliz gerçek adı bizim hikaye yeliz kim bizim hikaye yelizin annesi kim bizim hikaye yelizin çocuğu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL