Hilmicem Ve Yunan Yarışmacı Rodanthi Sevgili Mi? İnstagramdan Takip!

Hilmicem Ve Yunan Yarışmacı Rodanthi Sevgili Mi? İnstagramdan Takip!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 30 haziran pazar akşamı 5 aylık bir serüvenin ardından son  buldu. Yarışmacılar gündelik yaşantılarına başlar başlamaz özel hayatlarıyla gündeme bomba gibi düşmeye başladılar. Hilmicem ve Rodanthi arasında yarışmadan sonra neler yaşanacak sorusu oldu. Hilmicem ve Rodanthi instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeye başladılar. Şimdi akıllarda tek bir soru var Hilmicem ve Rodanthi sevgili mi?

Survivor başarılı yarışmacısı ve aynı zamanda oyuncu olan Hilmicem, yarışmanın yapıldığı süre içinde kendisine karşı hayranlık ve beğeni duyan Yunan yarışmacı Rodanthi ile gündeme gelmişti. Rodanthi, yarışmadan elendiği zaman kendi bandanasını Hilmicem’e göndermiş ve ona değer verdiğini tekrar hatırlatmıştı.

Rodanthi yarışmaya devam ettiği süre zarfında kendi takım arkadaşlarına sürekli Hilmicem’den bahsetmiş ve ondan ne kadar hoşlandığını anlatmıştı. Olayların ardından Hilmicem ve Rodanthi bir daha karşı karşıya gelme şansı yakalayamadı. Fakat bugün itibariyle Hilmicem ve Rodanthi instagramdan birbirlerini takip etmeye başladılar.

Rodanthi’nin sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafına kalp yapması da ikilinin görüşmeye başladığı iddialarını daha da kuvvetlendirdi. Rodanthi ve Hilmicem arasında henüz bir ilişki yok fakat birbirlerini tanıma fırsatı vereceklerini düşünüyoruz. çünkü Rodanthi’nin Hilmicem’le görüşmek için fırsat kolladığı biliniyor.

 

Etiketler: hilmicem ve rodanthi instagramdan takipleşti hilmicem ve rodanthi tanıştı mı hilmicem ve rodanti aşk mı yaşıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL