Hizmetçiler Dizisi 28 Mart Cumartesi Var mı Yok mu?

Hizmetçiler Dizisi 28 Mart Cumartesi Var mı Yok mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında her hafta Cumartesi akşamı yayınlanan Hizmetçiler dizisi 28 mart cumartesi var mı ve Hizmetçiler dizisi yeni bölüm ne zaman konusu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Yayınlandığı her Cumartesi akşamı Reytinglerde başarılı olan ve konusunda güzel detaylar sayesinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Hizmetçiler Dizisi, yeni bölümleriyle yine hepimizi ekrana kilitleyecek.

Dizinin çekimleri içinde bulunduğumuz bu son haftalara kadar devam ediyordu. Hatta önceden çekilen son bölümü 21 Mart Cumartesi izlemiştik. Ancak son yaşanan gelişmelerden sonra yeni bölüm için aynı şeyi söylemek çok zor.

Hizmetçiler dizisi 28 Mart yayınlanmayacak mı?

Kanal D resmi kurum hesabını incelediğimiz zaman yeni bölümün 28 Mart Cumartesi günü yayınlanmayacağını görüyoruz. Son zamanlarda ülkemizde ve Dünyada görülen Virüs gelişmeleri üzerine Dizinin çekimlerine ara verildi. Elbette bu karar dizi oyuncularının sağlığını korumak içindir. Dizi oyuncularından Deniz Baysal ve Algı Eke gibi güzel oyuncuların yanı sıra diğer tüm dizi ekibinin sağlığını korumak çok önemli diye düşünmekteyiz. Yeni bölüm yayınlanmayacak ve onun yerine Çarkıfelek isimli yarışma programı yayınlanacaktır.

Hizmetçiler dizisi 28 Mart cumartesi neden yok?

Virüs nedeniyle çekimlere ara verilince yeni bölümün yayınlanmaması kararı verildi. Kanal D ekranlarında dizinin yeni bölümü yayınlanamayacak. Peki son bölümde neler olmuştu? Uzun süredir Derin’in peşinde olan Ela, çeşitli oyunlarla Derin’in telefonunu çalar ve şifresini çözmeyi başarır. Derin ise telefonunun kaybolduğunu sanır. Ancak Aras, telefon olayından Ela’nın bir şeylerin peşinde olduğunu hemen anlar. Aras yaşanan gelişmeler üzerine Ela’yı takibe alır ve onun Derin ile aralarındaki ilişki çözmeye çalışır.

Öte yanda Ela ise Cennet Konaklarındaki geleceği hakkında şüpheye düşer. Gülseren’in onu Cennet Konaklarından kovacağını düşünür. Bunu engellemek ve Gülseren ile arasındaki bozulan ilişki düzeltmek için işe koyulur. Farklı planlar yapar. Özellikle Derin’in telefonunda bulduğu bazı özel görüntüleri Gülseren’e göstererek ne kadar sadık olduğunu ve Gülseren’i ne kadar sevdiğini göstermek ister. Dizinin yeni bölümü bu hafta yok ama yayınlanacağı zaman bizleri Cennet Konaklarında büyük sürprizler beklemektedir.

Etiketler: Hizmetçiler dizisi 28 mart cumartesi neden yok Hizmetçiler dizisi 28 mart cumartesi var mı Hizmetçiler dizisi 28 mart yayınlanmayacak mı Hizmetçiler dizisi yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL