Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Kanalı ve Fragmanı

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Kanalı ve Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Polvo de Estrallas ismi ile Meksika’da yayınlanan ve daha sonra Devious Maids ismi ile Amerika’da uyarlama olarak gösterilen dizi Türkiye’de de yayınlanacak. Hizmetçiler ismi ile uyarlanacak olan dizinin ayrıntıları, oyuncu kadrosu, hikayesi, konusu ve tanıtım fragmanı yazımızın devamında.

Meksika ve Amerika’da yayınlandığı dönemde çok ses getiren dizi Türkiye’de Hizmetçiler kod adı ile ekranlara gelecek. Dizinin haklarını Fabrika Yapım almış. Yapımcı Öner Arslanel’in açıklamalarına göre dizinin uzun zamandır peşindelermiş. Senaryo ve cast çalışmaları uzun süredir sürüyormuş.

4N1K dizisi ile hem tlevizyonda hem de sinemada başarı yakalayan Fabrika Yapım Eylül ayı içerisinde Hizmetçiler dizisi ile yeniden ses getirmeye hazırlanıyor. Peki Hizmetçiler dizisinin konusu ne olacak, orijinal hikayeye sadık mı kalınacak? Öncelikle şunu söyleyelim elbette Türkiye’ye uyarlanırken ufak tefek değişiklikler yaşanacak.

Meksika ve Amerika toplum ve aile yapısının Türkiye’ye uymaması nedeni ile orijinal senaryoya sadık kalmak şartı ile ülkemize uygun bir hikaye yazılacak. Peki dizinin orijinal konusu, hikayesi ne?

 

Hizmetçiler Dizisi Hikayesi, Konusu

Beverly Hills’deki zengin ve ünlülerin evlerinde kendi çalışmalarının tutkusu ve hayalleriyle dört Latin hizmetçinin yaşadıkları konu ediniliyor. Dizi ilk önce 5 hizmetçi ile başlıyor. Hizmetçilerden bir tanesi büyük bir partide ölüyor. Evdeki erkek hizmetçilerden birisi hapse giriyor. Olay burada kapandı gibi gözüküyor.

4’e inen hizmetçi sayısı yeniden 5’e çıkıyor ve olaylar o anda yeniden başlıyor. 5 hizmetçiden 2si anne kız ve bir evde çalışıyorlar. Yani 5 hizmetçi 4 evde görev yapıyor ve hepsinin hikayesi farklı. Örneğin hizmetçilerden birisinin şarkıcı olma hayali var. Bir diğeri oğlunu geride bırakmış ve oğlunu ülkeye almaya çalışıyor. En azından öyle bir talebi ve isteği var. Anne kız olarak çalışan hizmetçilerden kızı evin zengin oğluna aşık.

Bir diğer hizmetçi, ölen hizmetçini yerine gelen, diğer 3 hizmetçiye katılıyor ve önceki hizmetçi cinayetini araştırıyor. Nedeni bizde kalsın, büyüyü bozmayalım. 😉 İşte Hizmetçiler dizisinin orijinal hikayesi kısaca böyle. Sanki Ufak Tefek Cinayetler havası var gibi değil mi? Hizmetçiler Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. İşte merakla beklenen Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Uyarlama dizi Hizmetçiler’in uzun zamandır cast çalışmaları devam ediyor. Güçlü bir kadro oluşturulmak isteniyor. Şuan için netleşen bir isim yok ancak konunun takipçisi olarak oyuncu kadrosu, isimler netleştikçe bu yazımıza eklenecek. İlk gelen bilgileree göre Hizmetçiler dizisinin başrol oyuncuları Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’dir.

Hizmetçiler Dizisi Deniz Baysal Kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Algı Eke Kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Selen Domaç kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Aleyna Solaker kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Yiğit Kirazcı kimdir?

Hizmetçiler Dizisi Seçkin Özdemir kimdir?

Hizmetçiler Tanıtım Fragmanı İzle

 

Etiketler: Amerika Devious Maids Fabrika yapım Hizmetçiler hizmetçiler konusu hizmetçiler oyuncu kadrosu Meksika Polvo de Estrallas Televisa


Yorum yaz