Hülya Avşar Avlu Dizisine Girecek Mi? Kadroya Katılacak Mı?

Hülya Avşar Avlu Dizisine Girecek Mi? Kadroya Katılacak Mı?

Yazar: Emre Avlu Dizisi Dizi Haberleri

Avlu dizisi sezon finalinde hapishane müdürü Melis diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda dizinin kadrosuna yeni bir ceza evi müdürü gelecek. Herkes Avlu dizisinin yeni psikopat müdürüne kimin hayat vereceğini düşünürken Hülya Avşar ile görüşmelerin yürütüldüğü iddiaları ortaya atıldı. Hülya Avşar Avlu dizisine girecek mi? Avlu dizisi kadroya kim katılacak?

Limon Film’in Star TV için hazırladığı Avlu dizisi yayın hayatına başladığı andan itibaren izleyici tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Bir çok başarılı filme imzası bulunan Yüksel Aksu’nun genel yönetmenliğini üstlendiği dizide Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Çağdaş Onuz Öztürk, Ve Kenan Ece gibi kaliteli oyuncuların kadrosunda yer aldığı Avlu dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Hatta sezon finali bölümüyle reytinglerde birinci olmayı başardı.

11 hafta sonunda sezon finali giren Avlu dizisinde 2 önemli isim diziden ayrıldı. Bu isimlerden biri Kudret karakterine hayat veren Nursel Köse ve Melis müdür rolüyle karşımıza çıkan Deniz Barut. Deniz Barut’un diziden ayrılmasının ardından yerine psikopat bir ceza evi müdürü geleceğini daha önce haberimizde paylaşmıştık. Bu rol için Limon Film’in patronu Hayri Arslan’ın aylar öncesinde Hülya Avşar’a teklif götürdüğü biliniyor. Hülya Avşar’ın teklifi değerlendirdiği ve olumlu baktığı ise söylentiler arasında.

Avlu dizisi ikinci sezon çekimleri ağustos ayında start alacak. Hülya Avşar’ın önümüzdeki günlerde konuyla ilgili açıklama yapılması bekleniyor. Sonuçta kendisi daha önce kendi hayatını anlatan sinema filmiyle hüsrana uğramıştı. Öncesinde Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde rol almış ve dizi beklentileri karşılamamıştı. Hülya Abşar Avlu gibi hali hazırda izleyiciye sahip bir dizide mutlaka rol almak isteyecektir.

Hülya Avşar Avlu dizisi kadrosuna katılacak  mı sorusunun kesin yanıtını en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız. Sizlerin konuyla ilgili yorumları nedir?

Etiketler: hükya avşar avluya girecek mi hülya avşar avlu dizisine katılacak mı hülya avşar avlu dizisine mi girecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL