Hünkar Yaman Neden Öldü, Neden Çıktı, Vahide Perçin Yeni Dizisi?

Hünkar Yaman Neden Öldü, Neden Çıktı, Vahide Perçin Yeni Dizisi?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘da bir ayrılık yaşanacağı bilgisi geldi. Hünkar Yaman diziden ölerek ayrıldı. Hünkar Yaman neden öldü, Vahide Perçin yeni dizisi ne?

Hünkar Yaman Ölecek Mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu geçtimiz ay başladı. Dizide yeni karakterler ve yeni oyuncular dikkatlerden kaçmadı. Diziyi izleyenler sanki dizinin hikayesinde değişikliğe gidilecek hissine kapıldı. Haklılar da. Demir ve Hünkar’ın arası açıldı. Aralarına Sevda Çağlayan karakteri girdi. Vahide oğlundan iyice uzaklaştı. Şimdi de Züleyha ve Yılmaz’a yardım etmek için kolları sıvadı. Yani Hünkar Yaman kendisini tehlikeye attı.

Bu gelişmeler sırasında Hünkar Yaman’ın öleceği bilgisi de gelince şaşırmadık. Çünkü diziye çok fazla yeni karakter ve başrol olabilecek güçlü oyuncular girdi. Dizinin hikayesinde değişiklik yapılacağı kesinleşti. Hünkar Yaman karakteri de bu şekilde ölerek diziden ayrılacaktır. Peki tek sebep bu mu, Hünkar Yaman neden öldü, neden diziden çıktı?

Hünkar Yaman Neden Öldü?

Hünkar Yaman neden öldü? Bu sorunun birden fazla cevabı var. Aslında ilk cevabını yukarda bahsettik. Dizide hikaye değişikliğine gidilecek. Bu anlamda bazı karakterlerin de diziden çıkması gerekiyor. Hünkar Yaman karakterinin ölmesinin birinci sebebi bu. Diğer taraftan baktığımızda Hünkar Yaman karakterini canlandıran oyuncu Vahide Perçin’in de bu konuda istekli olduğu bilgisi geldi. Duayen oyuncu set çalışmalarından dolayı çok yorulduğunu yakın çevresine söylemiş. Biraz dinlenmek istediğini ve yeni projeleri değerlendirmeye alacağını da aktarmış.

Bir zamanlar Çukurova’da Züleyha artık çileden çıkmıştır. Kendisine yapılanların anne dediği Hünkar Yaman’dan gelmesi onu bir kez daha derinden etkilemis bunu onun yanına bırakmamakta kararlıdır. Ilk olarak sevdiğinden ayırmış, ardindan çocuklarından uzaklaştırmıştı. Bunları yaptığı icin pisman olan Hünkar Yaman artık vicdanının sesini dinlemiş Zuleyha ile kaçmasına yardımcı olmustur. Tüm plani alt üst eden Hünkar olmasa da, Züleyha ondan bilip onu bıçaklayarak öcünü almak ister. Istediginide yapar. Hunkar Yamani son anda can dusmanim dedigi kisi kurtarır.

Hunkar Yaman ölümü bu denli hissetmis olsada ölmemiştir. Demir konağa gelir ve bir suru istenmeyen hediyeler verir. Bununla yetinmeyip birde Adnan’in Yılmaz’ın oglu olduğunu bildigini bildigi halde sunnet dugunu yapmak ister. Hunkar ve Züleyha karsi cikmistir ama Demir geri adim atmaz. Yilmaz ise durumu ogrenice solugu konakta alir. Yilmaz Demire silah cekmisken o sirada oglu Adan da eline silah almis ve kalibaliga dogru inmektedir. Orada silah ates alacak ve Hünkâr Yaman vurulacaktir. Böylece Hunkar Yaman ölerek diziden çıkar.

Vahide Perçin Yeni Dizisi Ne?

Dizinin sevilen karakteri Hünkar Yaman’ın ölmesi ve Vahide Perçin’in diziden ayrılması akıllara Vahide Perçin yeni dizisi ne sorusunu getirdi. Vahide Perçin yeni dizi teklifleri aldı mı? Vahide Perçin’e şuan için gelen bir teklif yok. Ancak ilerleyen aylarda duayen oyuncu biraz dinlendikten sonra yeni proje görüşmelerine başlayacak. Yeni dizi haberleri geldiğinde haberimize eklenecektir.

Etiketler: Hünkar Yaman Neden çıktı Hünkar Yaman Neden Öldü vahide perçin yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL