İbrahim Tatlıses Açıklaması ile Gündem Olan Kalben Kimdir?

İbrahim Tatlıses Açıklaması ile Gündem Olan Kalben Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kalben Sağdıç aslen müzisyen olmasına karşın bu zamana kadar bu denli hiç tanınmamış geniş kitlelere hitap etmemişti. Fakat şimdi İbrahim Tatlıses’in Haydi Söyle şarkısı ile geniş kitlelerce de tanınmış oldu. Bundan böyle Haydi Söyle şarkısını söylemeyeceğini duyurunca geniş kitlelerin ilgi odağı oldu bir çok kişi tarafından arama motorlarında Müzisyen Kalben kimdir İbrahim Tatlıses’in Haydi Söyle şarkısını bundan sonra söyleyemeyeceğini ifade eden kalben neden böyle bir şey söyledi diye araştırmalar yoğunlaştı.

Bozcaada’da konser verirken Kalben Haydi Söyle yi seslendirmesini isteyen izleyicilere kalben’in verdiği tepki şöyle oldu. ‘Müsaade ederseniz kadını silahla vuran bir adamın şarkısından önce kendi şarkımı söylemek istiyorum karşılığını verdi.

Kalben açıklamalarında şunları söyledi ‘kararlarımda kendime, büyüklerim kadar güvenmedim diye, yazdığım şarkıların önüne geçti diye, beni kitlelere tanıtırken hep yapmam gereken bir harekette, göreve döndü diye 7’den 70’e herkesi yakalamak için daha iyisini kendim yazamadım diye bir Cover ile kavırdan başka nesi var yaa dendi diye insanca kirlendim dargınlaştım Ve sonunda öfkelenmeye başladım.

Artık sizinle paylaşmazsam çatlayacaktım. Konserlerde 2 3 cover’ımızdan bağırarak istek yapan ve beni haydi söyle ile tanımayı tanımlamayı seçen değerli dinleyicilerimize bundan sonra hiçbir yanıt vermeyecek Ricayı kırmamak adına konser akışımı bozmayacak bir şarkıyı söylemek zorunda hissetmeden Özgür takılacağım. Dilerim müziğime bağlılığıma ve özgür kalbime değer verir bana el verirsiniz şeklinde devam etti

Bakalım bundan sonraki konserlerinde dediği gibi yoğun istekler karşısında sabit durup İbrahim Tatlı ses’in Haydi Söyle şarkısını söyleyecek mi yoksa kararını net bir şekilde uygulayabilecek mi

Etiketler: ibrahim tatlıses kalben açıklaması şarkıcı Kalben Kim


Yorum yaz