İbrahim Tatlıses’i Kim Tehdit Etti? Neden Tehdit Etti?

İbrahim Tatlıses’i Kim Tehdit Etti? Neden Tehdit Etti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses zor günler geçiriyor. Kendisi gibi şarkıcı olan oğlu İDO Tatlıses’in ölümle tehdit edildiğini iddia eden İbrahim Tatlıses yetkililerle seslendi. İbrahim Tatlıses’i Kim tehdit etti? Neden tehtid etti?

İbrahim tatlıses kendisini arayıp oğlun İdoyu öldüreceğiz diyen kişilerin kimliğini tespit edilmesini istedi. Daha önce de defalarca oğlu İDO ve Ömer’in tehdit edildiğini dile getiren İbrahim Tatlıses yetkililerden bu kişilerin bir an önce bulunmasını ve oğlunun can ve mal güvenliğinin sağlanmasını istedi.

Müzik camiasının duayen ismi İbrahim Tatlıses oğlu İdo’nun ölümle tehdit edildiğini bu yüzden konserlerinde sıkı bir güvenlik koruması uygulandığını bu durumun bir an önce çözülmesi gerektiğini dile getirdi.

Kendisi de yıllar önce aynı durumu yaşadığı için oğlu İdo hakkında yapılan tehditlerin kendisini çok tedirgin ettiği ortada. Son zamanlarda şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan ve başarılar elde eden İdo Tatlıses’in neden tehdit edildiği oldukça merak ediliyor.

İdo Tatlıses geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrıldığını basını açıklamıştı.

Etiketler: İbrahim Tatlıses'i kim tehdit etti İDO Tatlıses'i kim öldürmek istiyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL