İdil Fırat Hamile Mi? Mert Fırat Baba Mı Oluyor?

İdil Fırat Hamile Mi? Mert Fırat Baba Mı Oluyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncusu Mert Fırat kısa süre önce gönlünü sosyetik güzel İdil Fırat’a kaptırdı. Çift 2,5 aylık birlikteliğin ardından 1 temmuzda sözlendi. Çiftin Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekimleri başlamadan düğün yapmayı planladıkları söyleniyor. İkilinin bu kadar erken evlilik kararı alması akıllara İdil Fırat Hamile mi? Mert Fırat baba mı oluyor sorularını getirdi.

İdil Fırat’tan önce kendisi gibi oyuncu olan Hande Doğandemir ile bir yıllık bir birliktelik yaşayan fakat hiç bir zaman evlilik düşünmeyen Mert Fırat, idil Fırat ile birlikteliğinin henüz çok başındayken evlilik kararı aldı. Mert Fırat’ın evlilik konusuna her zaman uzak durduğu düşünülürken sosyetik güzel İdil Fırat ile ani bir şekilde sözlenmesi ve düğün tarihi bakması herkesi şaşırttı.

Hande Doğandemirle süren ilişkisini kısa bir süre önce bitiren Mert Fırat, yeni sevgilisi İdil Fırat’la aldığı evlenme kararıyla şuan magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.  Geçtiğimiz günlerde ailelerin tanıştığı Mert Fırat ve İdil Fırat çifti  Ağustos ayında düğün yapmaya karar verdi. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterini hayat veren  Mert Fırat’ın bu kadar hızlı kararı akıllara Güzel oyuncu İdil Fırat hamile mi sorusunu getirdi.

Geçtiğimiz aylarda aynı durum futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasında yaşanmış ve çift ani bir şekilde nikah kıymıştı. Ve Aslıhan Doğan’ın hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Benzer bir durum Mert Fırat ve İdil Fırat çifti için de geçerli olabilir mi?

Henüz çiften bu konuda bir açıklama gelmedi. Konuyla ilgili net bir açıklama yapıldığında sayfamızda yer alacaktır.

Etiketler: idil fırat hamile mi mert fırat baba mı oluyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL