İkbal Gürpınar’ın Yeni Programı Hangi Kanalda? Hangi Günler? Saat Kaçta?

İkbal Gürpınar’ın Yeni Programı Hangi Kanalda? Hangi Günler? Saat Kaçta?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların sevilen program sunucularından İkbal Gürpınar uzun bir aranın ardından tekrar ekranlara dönüyor. İkbal Gürpınar’ın yeni programı hangi kanalda? Saat kaçta? Programın ismi ne?

Daha önce uzun yılar Kanal 7 ekranlarında İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden isimli programın sunuculuğunu yapan ve bir çok ev hanımının ilgiyle izlediği İkbal Gürpınar tekrar ekranlara dönüyor. Bereket TV’de yayınlanacak olan programın içeriği de oldukça keyifli ve ilgi çekici. Programın ismi Nerede Hareket Orada Bereket.

Ülkenin dört bir yanına giderek farklı yörelerin adetlerini, törelerini ve kendilerine has yemeklerini yerini öğrenecek ve izleyenlere aktaracak. Bereket Tv’de her cumartesi 18.30’da yayınlanacak olan programın ilk durağı Kırıkkale oldu. Halkın içine karışan ve gittiği köylerin beldelerin yöresel özelliklerini tanıtan İkbal Gürpınar bu konuda oldukça başarılı.

Hem Halkla İlişkiler Uzmanı, hem yaşam koçu hem de aile danışmanı olan İkbal Gürpınar artık hafta sonları evlerimize konuk olacak. Daha önce bir süre Beyaz Tv’ye konuk olan ve gündemle ilgili görüş ve düşüncelerini dile getiren İkbal Gürpınar’ın ekranlara yeniden ve daimi olarak dönmesi herkesi sevindirdi.

ikbal Gürpınar’ın yeni programı hangi kanalda? Hangi günler ve saat kaçta yayınlanıyor sorularını yanıtladıktan sonra İkbal Gürpınar hakkında kısa bir bilgi verelim.

İkbal Gürpınar, 1969 yılında Kırıkkale’de dünyaya gelmiştir. Ailesi Kırıkkale’nin zengin ve ileri gelen ailelerindendir. Lise eğitimine İzmir Kolejinde başlamış fakat bitiremeden ailesinin baskısıyla akrabasıyla evlendirilmiştir. Daha sonra liseyi Ankara’da bitirmiştir. Ardından Ankara üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümde okumuştur.

Trt, Tgrt ve Kanal 7 gibi kanallarda programlar yapmış ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Şimdilerde sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

İkbal Gürpınar’ın instagram hesabı:  @ikbalgürpinar

Etiketler: ikbal gürpınarın yeni kanalı hangisi nerede hareket orada bereket sunucusu ikbal gürpınar kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL