İkimizin Yerine 10 Ekim 398. Bölüm Özeti Rasika’dan Şiv’e Taciz!

İkimizin Yerine 10 Ekim 398. Bölüm Özeti Rasika’dan Şiv’e Taciz!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şamer, Bizim Yerinde dizisinde büyüsünü sürdürüyor. Aniden Jagdish ve ailesinin hayatına giren Shamer, Het’in öcünü almak için kiralanan bir arkadaş mı yoksa şarlatan mı? Bu soruların cevabını Bölüm 398’de öğreneceğiz. Özet. Bize Yerine 10 Ekim Özet Başlangıç.

Shamer, Dadisa’nın tüm acılardan kurtulacağını ve onu bir yere getireceğini söylüyor. Dadisa geldiği evin Het Sing olduğunu görünce şok oluyor. Bu yer, Het’in oğlunu öldürdüğüm evin içeri girmeyeceğini söylüyor. Shamer bana güven diyor ve Dadisa’yı ona destek olacağı konusunda ikna ediyor. Ajay ‘in annesi kapıda Dadisa’yı gördüğüne şaşırdı. Dadisa, benim yüzümden acı çektiğin acıyı paylaşmaya geldiğini söyleyerek yürür.

Ajay’in annesi içeride oğlunun fotoğraflarına bakarken babam benden nefret ediyor olmalı ve ben de yerinde olsam böyle derdim. Ajay’in annesi onu sessizce dinliyor. Dadisa, masum bir kızı kurtarmak için oğlunu vurmak zorunda kaldığımı söyledi, sen olsam bunu yapmaz mıydın? Dadisa’nın acısını paylaştığı için memnun oldu. Bunu senin gibi yapardım, ama sonra özür dilemek için gelmedim. Acıyı hafifletmek için bu gün geldiğinizi söylüyor. Dadisa rahatlar.

Bir grup iş adamı Jagdish’i ziyaret etmeye geldi ve Jetsar’da bir tıp fakültesi kurmak istediklerini belirtti. Jagdish, köylüler için çok iyi olacağını söyledi. Çocuklar, uluslararası bir fakülte olacağını söylüyor. Jagdiş bundan faydalanmak istediğini söylediğinde, erkekler Jagdiş’e beraberinde getirdikleri para çantasını verir ve istediği takdirde ona rüşvet vermeye çalışır. Jagdish, beni bununla alacağınızı düşündüğünüzü söylüyor ve polisi aramadan gitmek için bağırıyor. Adamlar tarağı alıp giderler.

Subhadra, Anandi’nin tedavi sırasında yemek pişirdiğini öğrenir ve pisliği bir araya getirir. Anandi’nin yaptığı yemeği fırlatıp attı ve Tanrı’nın affetmesini istemek için etrafta sigara içip oruç tutacağını söyledi. Anandi gördüklerine şaşırsa da, Iravati’ye Dadisa’nın bir kez aynı olduğunu, ancak daha sonra değiştiğini söyledi. Subhadra’yı değiştirmek için ona destek vereceklerini söyledi.

Nandu’nun arkadaşları, Jagdish’i tebrik etmeye geldi. Ona Jagdish için aldıkları buketi verdiler. Dadisa, Gehna’dan çocukları mutlu etmesini istedi Gehna, yaptığım helvayı sevmediklerini söyledi. Dadisa, Jagdish’in, çocukları pekmeze götürmesini istiyor. Jagdiş, Mela’ya şimdi hastaneye gideceğini ve gideceklerini söyledi.

Sanatçı ona Vivek’le yemek yemesini söyler ve Suman’dan Saurab’a yemeklerini vermesini ister. Saurab buna kızdığında, annesiyle yüz yüze gelir. Annesi Suman Sanç’tan Saurab’a yemek servisi yapmasını ister. Saurab yemeklerini sunarken, Saurab bacaklarına dokunuyor. Daha sonra Sançi’nin elini tuttu. Çok rahatsız edici olurdu. Rahatsızlığını fark eden Rakı, bana hizmet etmek için ayağa kalkar.

Nandu’nun arkadaşları Mela’ya gitmek için toplandı ve Jagdish’in gelmesini bekle. Ganga hastaneyi arar ve Jagdish hakkında bilgi alır. Çocuklar Jagdish için coşkuyla beklemeye devam ediyor ama Jagdish gelmiyor. Gehna, çocuklar için yiyecek getirir, fakat çocuklar yemek yemeden ayrılırlar. Nandu hiçbir şey söylemeden odasına gider.

Suman, Sanatçının Saurab’ın odasına gitmesini ve kıyafetlerini düzeltmesini ister. Tereddüt ediyor, ancak Suman ısrar ettiğinde odaya gidiyor. Saurab onu gördüğünde ellerini tutar ve beni görmek için odama gelip gelmediğini sorar. Bu sırada Vivek geldi ve Sançi’yi sordu. Suman, odaya gittiğini söyledi. Saurab, elimi serbest bırakmak için bağırdığı gibi yapmayacağını söyledi. Vivek dosyaları bıraktığında, Saurab geldiğini fark eder ve Sançi’den elini dolaba bırakmasını ister.

Jagdiş eve geldiğinde Ganga, çocukların sizi beklediğini ve ne yazık ki eve döndüğünü söylüyor. Jagdish gelmek üzereydi ve bir kısmı bana sorunlarını anlatmak için durdu ve ben de geç geldim ve kendisinden anlamasını istedim.

Rasika, kocasının onu dövdüğü hakkında sahte bir hikaye anlatır ve vücudunda izlerini gösterir. Ağlarken Shiv’e sarılır ve Anandi onları bir arada görür. Rab Anandi’ye onu rahatlatmaya çalıştığını söyledi. Rasika kaçarken, Anandi kocasına güvendiğini söyledi.

Shamer, Jagdish’i Jetsar’daki ilaç şirketine yatırım yapmaya ikna ettiğinde Ganga rahatsız olur. Ganga, Shamer’e bu kadar kısa bir süre içinde güvenen Jagdish’i uyarırken, Jagdish ona müdahale etmemesini istedi. Saurab, kıyafet asmaya çalışan Sançi’yi taciz etmeye başlarken, annesi Sançi’yi suçluyor. Başı dertte. Rasika, Shiv’i taciz etmeye çalışırken onu tokatlar. Rasika kafasını yırtıp Şiv’in onu taciz ettiğini bağırmaya başladı. Bize Yerine 10 Ekim Özet Bitti.

Etiketler: İkimizin Yerine 10 Ekim özeti İkimizin Yerine 398. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL