İkizler Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İkizler Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal d’nin Erol Özlevi’ye yaptırdığı yeni proje İkizler dizisi  Cast ve dizi çekimleri hazırlıklarından sonra 23 eylül de start verildi. Dizinin hikayesini  usta isim Ahmet Yurdakul kaleme alıyor. Kanal d ekibi yep yeni projelerini bir bir ekrana çıkarmak için hazırlanıyor. Bu sezon oldukça yoğun geçiren kanal yaptırdığı ve hazırlattığı dizilere oldukça güveniyor. Bu diziler için oldukça geniş bir bütçe hazırlandı. Umarız tüm dizilerde başarılı olurlar.

İkizler Dizisi Konusu

Dizinin başrol oyuncusu Emir Berke Zincidi, dizi de 2 karakteri aynı anda canlandıracak. İkizler dizisinin konusu ikiz kardeşlerin çok küçük yaşta iken birinin kaçırılması sonucu hayatları bambaşka yöne gider. Diğeri ailesi ile yaşamaya devam ederken hiç bir sıkıntı maddi bir sorunla karşılaşmaz iken diğeri hayatın bütün zorluklarını küçücük bedeni ile tek başına omuzlarına yüklenir. 

İkizler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Emir Berke Zincidi Kimdir ?

4 Ekim 2005 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Babası Berkant Zincidi de modellik yapmaktadır. İstanbul Beşiktaş Kolejinde eğitimine devam etmektedir. Küçük oyuncu ilk olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi Osman rolü ile izleyiciyle buluşmuştur. Osman karakteri ile pek çok kişi tarafından sevilen Emir Berke, daha sonra Hititya: Madolyonun Sırrı, Muhteşem Yüzyıl ve Küçük Ağa dizi ve sinemada yer almıştır.

Nehir Erdoğan Kimdir ?

16 Haziran 1980 yılında İzmir de doğmuştur. İzmir Selma Yiğitalp Anadolu Lisesinde okudu. İstanbul Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesinden Mezun olmuştur. Ve tekrar Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünü bitirdi. Güzel oyuncunun yer aldığı projeler şöyledir;

Koçum Benim, Hababam Snıfı Merhaba, Estağfurullah Yokuşu, Yabancı Damat, Okul, Tatlı Bela Fadime, Ay Işığı, Avukatlar, Meleğin Sırları, Aşk Bir Hayal, Son, Silsile ve Kod Adı Reaksiyon gibi projelerde yer almıştır.

Burak Hakkı Kimdir ?

23 mayıs 1972 yılında İstanbul da doğmuştur. İstanbul Kadıköy’deki Semiha Şakir Özel Deneme Lisesinde Okudu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun yer aldığı projeler;

Aşk Aynı Adreste, Zehirli Çiçek, Günah, Paşalı, Gurbet Kadını, Kırık Ayna, Son Yüzleşme, Yeniden Çalıkuşu, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Kaybolan Yıllar, O Kadın, Dudaktan Kalbe, Semum, Küçük Kadınlar, Kızım Nerede, Maskeli Balo, Bir Günah Gibi, Aşk Ekmek Hayaller, Üç Arkadaş, Detay ve Mayıs Kraliçesi gibi projeler de yer almıştır.

Etiketler: İkizler dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ikizler dizisi oyuncuları ikizler dizisinin başrol oyuncuları


Yorum yaz