İlk Buluşma Sunucuları Kim? İsimleri Ve Yaşları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İlk Buluşma programı diğer tüm kazandıran yarışmacılardan bambaşka bir formatla ekrana geliyor. İlk Buluşma yayın hayatına başladığı günden itibaren izleyici kitlesini artırarak ekranların aranan programlarından biri olmayı başardı. Yaz sezonunda yeni bölümleriyle tekrar ekrana gelen İlk Buluşma sunucuları kim? Komedinin iki başarılı isminin moderatörlüğünde ekrana gelen İlk Buluşma Sunucuları kim? İsimleri ve yaşları ve hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

İlk Buluşma sunucuları Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’dir. Programın renkli sunumunda ve şaka yapacak kişiyi akla hayale gelmeyecek isteklerle yönlendiren bu iki ismi aslında hepimiz tanıyoruz. Fakat hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isteyenler için haberimizde yer verdik.

İlk Buluşma Sunucuları Kim? 

İlk Buluşma Sunucusu Şinasi Yurtsever Kim?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olan oyuncu  1997 ile 2000 yılları arasında yayınlanan Küçük İbo isimli dizide Selçuk karakteriyle dizi oyunculuğuna adım atmıştır. . Ardından Yılan Hikâyesi, Kınalı Kar, Avrupa Yakası, Yabancı Damat, Bir Bulut Olsam ve Aşk ve Ceza gibi hepsi birbirinden başarı dizilerde farklı rollerde bulunmuştur. Fakat Şinasi Yurtsever’e en çok yakışan rol hiç kuşkusuz komedi oldu.

İlk Sinema tecrübesini 2003 yapımı Yazı Tura filminde Basri karakteriyle  yaşadı. Akabinde Hayatımın Kadınısın, Hokkabaz ve Küçük Kıyamet isimli sinema filmlerinde rol aldı. 2011 yılında Çalgı Çengi filminde nakliyatçı karakterine hayat verdi. 2012 yılında başlayan İşler Güçler dizisinde yapımcı Hakkı rolüyle büyük bir sükse kazandı.  2013 yapımı Düğün Dernek filminde Yılmaz karakteriyle izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.

2014 yılında Star TV’de başlayan absürt komedi türündeki “Kardeş Payı” dizisinde ise Hilmi karakterini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan ile beraber oynadı. 2014 yılında “Olur Olur”, 2015 yılında ise Düğün Dernek 2 Sünnet isimli filmlerde rol almıştır.

İlk Buluşma Sunucusu Sinan Çalışkanoğlu Kim?

26 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sinan Çalışkanoğlu Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü başarıyla tamamlamıştır.  Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir.

2006 yılında ATV’de yayınlanan “Selena” adlı bilim kurgu ve komedi türü televizyon dizisinde Hades karakterine heyat verdi. Dizide Hazal Şenel, Parla Şenol, Gökhan Keser, Zuhal Topal, Hakan Altıner, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi başarılı oyuncular yer alıyordu.  2010 yılında “Türk Malı” adlı dizide Yarcan Kıymık karakterini hayat verirken Şafak Sezer, Binnur Kaya, Hazal Şenel, Barış Çelikkol, Özkan Uğur, Melek Baykal, Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar ile beraber rol alma fırsatı yakaladı. 2011 yılında ” Şanslı Masa” isimli programın Orçun Kaptan ile birlikte sunuculuğunu yaptı. Atv’de yayınlanan Elin Oğlu Talk Show programının sunucuları arasında yer aldı.

Güncel olarak İlk Buluşma isimli interaktif  şaka programını sunuyor.

İlk Buluşma program sunucuları kim sorularını sizler için yanıtladık.

 

Etiketler: ilk buluşma sunucuları ilk buluşma sunucusu sinan çalışkanoğlu kim ilk buluşma sunucusu şinasi yurtsever kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL