İlker Ayrık’la Acayip Tipler Oyuncuları Kim? Kaç Yaşında?

İlker Ayrık’la Acayip Tipler Oyuncuları Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İlker Ayrık ve öğrencileri, televizyon formatının ekran hazırlıkları aşamasında, Acayip Tipler projesini önce Türkiye’nin çeşitli tiyatro sahnelerinde izleyiciyle buluşturdu. Binlerce seyirciyi kahkahaya boğan kumpanya, seyirciden tam not almayı başardı  ve ekranlara hazır hale geldi. Program 10 temmuz Salı akşamı ekran macerasına başlıyor. Hepsi birbirinden başarılı Acayip Tipler oyuncuları kimdir? Kaç yaşında? Kariyerleri ve eğitimleri hakkında tüm merak edilenler haberimizin devamında…

İlker Ayrık Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla geniş bir hayran kitlesine sahip hem oyuncu hem de sunucu. İlker Ayrık’ın sunumuyla ekrana gelen yeni program Acayip Tipler salı akşamlarını renklendirmeye geliyor.

Programı izlemeye gelen her seyirci, salona girdiği andan itibaren programın bir parçası olacak. Oynanacak her skeçte interaktif bir bölüm var ve isteyen her seyirci bu bölüme dahil olma şansını yakalayarak skecin bir parçası olacak. Ortaya harika görüntüler çıkacak.

İlker Ayrık’la Acayip Tipler Oyuncuları Kimler?

Acayip Tipler Adem Türker Kim?

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan Adem Türker’i İncir Reçeli 2 filminde izlemiştik. Daha çok yolun başında olan oyuncu daha çok reklam filmlerinde rol almıştır. Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Aynı zamanda son olarak Kızıl Elma dizisinde rol almıştır.

Ali Alkın Aydın Kim?

1993 tarihinde dünyaya gelen genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesinden mezundur. Şu sıralar Acayip Tipler oyuncuları arasında yer alıyor. Daha önce Vatanım Sensin ve Payitaht Abdülhamid dizilerinin kadrosunda yer almıştır.

Acayip Tipler Barış Taşkın Kim?

Eğitimli oyuncu bugüne kadar deneyimlerini tiyatro sahnelerinde göstermiştir. Bunlar arasında; Artiz Mektebi, 7 Kocalı Hürmüz, Yalandan Kim Ölmüş, İda’nın Çobanı.

 

Cengiz Gezgin Kim?

Cengiz Gezgin Acayip Tipler ekibinin en ilginç ve eğlenceli isimlerinden biridir.

Cengiz Okuyucu Kim?

2 Ekim 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa çok küçük yaşta başlamıştır. Rol aldığı projeler arasında; Kış Güneşi, İki Dünya Arasında, Recai ve Kalp Gözü yer alıyor.

Firdevs Vüdül Kul Kim?

1981 doğumlu oyuncu daha önce Kara Para Aşk ve Yer Gök Aşk dizilerinde yan rollerde yer almıştır.

Onur Ulutaş Kim?

Oyuncu kimliğinin yanı sıra yardımcı yönetmenlik de yapan Onur Ulutaş Terminal, Odamda Sincaplar Var ve son olarak Acayip Tipler tiyatrosunda rol aldı.

Özge İnce;

1989 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almış ve Beyaz Yalan, İntikam gibi projelerde silik rollerde yer almıştır.

Özgün Bayraktar

Buyur Bi De Burdan Bak programıyla tanıdığımız oyuncu Beyaz Gezegeni ve Savaş Çiçekleri isimli tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Zeliha Gümüş Kim?

32 yaşındaki oyuncu Oha Diyorum isimli sinema filminde rol almıştır.

Etiketler: ilker ayrıkla acayip tipler oyuncuları kimler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL