İnsanlık Suçu 2. Bölüm Özeti? 7 Nisan Cumartesi Fragmanı!

İnsanlık Suçu 2. Bölüm Özeti? 7 Nisan Cumartesi Fragmanı!

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan İnsanlık Suçu dizisinin ilk bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi dizinin 2. bölüm fragman ve özeti oldu. İnsanlık Suçu dizisinin 2. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? İnsanlık Suçu dizisi Cemal şimdi ne yapacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İnsanlık Suçu 2. Bölüm Özeti? 7 Nisan Cumartesi Fragmanı!

Kanal D ekranlarında PASTEL Film’in hazırladığı İnsanlık Suçu tüm heyecanı ile devam ederken dizide Adana’nın yoksul mahallelerinde yaşayan Cemal ailesine garsonluk yaparak bakmaya çalışmaktadır. Cemal hayatta bir an önce parayı bulmanın peşindedir. Zira garsonluk ile bu iş yürümemektedir. Evde babası hastadır ve Cemal’in çaresizliği ve omuzlarındaki yük ağırdır. Cemal’in babasının hastalığı babasını ölüme götürürken Cemal şimdi daha da zor durumdadır.

Cemal’in babasının ölmesi ise Cemal’in hayatında yeni bir başlangıç olacaktır. Babası ölüm döşeğinde Cemal’e İstanbul’da zengin bir amcasının olduğunu söylemiştir. Bu durum Cemal’in hayatını al üst ederken bunca yıl amcasının zenginlik içinde yaşarken babasının sefalet içinde büyümesi Cemal’i kızdırmıştır. Zira kendisi de iyi bir yaşam sürebilir, iyi okullara gidebilir, iyi arabalara binebilirdi. Cemal’in annesi Cemal’i amcasından uzak tutmaya çalışırken Cemal’in aklı karışmıştır.

[saritext]İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Cemal’in amcası Sami Bey İstanbul’un sayılı zenginlerindendir. Sami Bey Cemal’e servetinden pay vaat etmesi Cemal’in aklını iyice karıştırır. Annesi bu duruma engel olmaya çalışsa da Cemal artık geri dönülmez bir yola girmiştir. Annesinin tüm engellemelerine rağmen Cemal bu yola çoktan girmiş ve amcasının teklifini kabul etmiştir. İstanbul’da yepyeni bir hayata adım atan Cemal bir taraftan da kuzeni ile nişanlı olan Suna’ya aşık olmaktan kendisini alamayacaktır. Cemal yepyeni hayaller kurmaya çalışırken geçmişi peşini bırakmayacak ve hayatını alt üst edecektir.

İnsanlık Suçu dizisinin 2. bölüm fragman ve özeti açıklanıncaya kadar bu bölümde neler olacak bunları paylaşalım. Cemal ilk bölüm sonrası fakirlikten zenginliğe atım atmış ve bölüm sonunda ise Cemal’in geçmiş Cemal’i bırakmamıştı. İkinci bölümde Cemal geçmişi ile mücadele edecek. Geçmişte yaptığı hataları düzeltmeye ve zenginliği yaşamaya çalışacak. Cemal Suna’ya aşık olacak. Ancak Cemal’e de bir kişi aşık olacak. Onu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Siz dizinin ilk bölümünü seyrettiyseniz beğendiniz mi? Sizce dizi nasıl olmuş?

[mavitext]İnsanlık Suçu Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

İnsanlık Suçu 2. Bölüm Fragmanı

Henüz açıklanmadı.

Etiketler: insanlık suçu 2. bölüm özeti insanlık suçu 7 nisan cumartesi fragmanı insanlık suçu özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL