İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Nerede?

İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Nerede?

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Pastel Film’in Kanal D ekranları için çekeceği İnsanlık Suçu dizisinin çekim yerleri belli oldu mu? İnsanlık Suçu dizisi hangi ilimizde ve ilçelerimiz de çekimi yapılıyor? İnsanlık Suçu tek bir ilde mi çekilecek yoksa başka illerde de çekimi olacak mı? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Nerede?

Başrollerinde Gizem Karaca, Kaan Yıldırım, Musa Uzunlar, Ozan Güler, Cansu Dağdelen, Cankat Aydos gibi isimlerin yer aldığı İnsanlık Suçu yakında çekimlere başlıyor. Çekimlerin ağırlıklı olarak İstanbul’da çekileceği düşünülürken dizinin İstanbul’un hangi ilçelerinde çekim yapacağı ise belli olmadı. Dizinin İstanbul dışında Adana ilimizde de kısa süreli çekimlerinin yapılacağı düşünülüyor.

İnsanlık Suçu dizisinin cast çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor. Önemli isimlerin rol alacağı dizide iki kadın arasında kalacak olan Cemal’in hikayesini anlatacak dizide Cansu Dağdelen Cemal karakterini canlandıran Kaan Yıldırım’ın kız kardeşi olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizide Cankat Aydos ise Selim karakterini canlandırırken Cemal’in Adana’dan gelen en yakın arkadaşı rolünü oynayacak. Uyarlama olan dizinin izleyicide nasıl bir etki bırakacağı ise merak konusu oldu.

[pembetext]Hıçkırık Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/pembetext]

Kanal D son dönemlerde neredeyse her ay yeni bir dizi ile izleyicinin karşısında oluyor. Hıçkırık, Gülizar, İnsanlık Suçu Kanal D’nin yeni yılda ekranlarda olacak dizileridir. Siz bu dizilerden İnsanlık Suçu dizisini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce bu dizi tutar mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]İnsanlık Suçu Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: insanlık suçu çekim yerleri nerde insanlık suçu nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL