İnsanlık Suçu Cemal Kimdir? (Kaan Yıldırım) Boyu, Kilosu, Sevgilisi

İnsanlık Suçu Cemal Kimdir? (Kaan Yıldırım) Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Kanal D ekranlarında Pastel Film’in yaptığı, Barış Yöş’ün yöneteceği, Gizem Karaca, Kaan Yıldırım, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen gibi isimlerin yer aldığı dizi İnsanlık Suçu’nda karakterler ve oyuncularda belli olmaya başaladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Cemal karakterini canlandıran oyuncu Kaan Yıldırım oldu. Dizide iki kadın arasında kalan Cemal’i canlandıracak olan Kaan Yıldırım kimdir? Tanıyalım..

İnsanlık Suçu Cemal Kimdir? (Kaan Yıldırım) Boyu, Kilosu

Kaan yıldırım 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.80 boyunda 70 kg ağırlığındaki oyuncu açık kahverengi gözlere ve siyah doğal saç rengine sahiptir. Oyuncu İngiltere Londra’da bulunan Brunel Üniversitesi’nin Pazarlama bölümünde okudu. Farklı bir alanda eğitim alan oyuncu Pazarlama bölümünden sonra oyunculuğa yönelerek bu alanda kendisini geliştirdi. Nerede ise tüm dizi ve sinemalarda aranan bir isim oldu. Kaan Yıldırım kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüpoğlu ile şaşalı bir düğün ile evlendi. Çifte mutluluklar diliyoruz. Ezgi Eyüpoğlu, Kaan Yıldırım’ın çok güzel omlet yaptığını söylemektedir.

Kaan Yıldırım Atölye Craft’a Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp dizisinde rol almıştır. Yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Ferdi karakterini canlandırmıştır. Kaan Yıldırım 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Ulan İstanbul’da rol almıştır. Dizide Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstengil, Şebnem Bozoklu ile birlikte rol almıştır. Kaan Yıldırım Adı Mutluluk adlı dizide Batu karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]İnsanlık Suçu Selim Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Kaan Yıldırım, 2016 yılında Kalbim Yangın Yeri adlı dizide Volkan karakterini canlandırmıştır. Oyuncu son olarak Show Tv’de yayınlanan Klavye Delikanlıları adlı dizide Kerem karakterini canlandırırken dizide Rasim Öztekin, Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Ali Barkın gibi önemli isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu diziler dışında sinema filmlerinde de rol almıştır. 2014 yılında Ümmü Sibyan: Zifir adlı filmde rol almıştır. Oyuncu 2015 yılında ise Yok Artık adlı filmde oynamıştır. Oyuncu yine bir Kanal D dizisinde oynama şansı bulmuştur. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz.

Kaan Yıldırım Videosu!

Etiketler: insanlık suçu cemal boyu insanlık suçu cemal kim insanlık suçu cemal oynadığı diziler insanlık suçu cemal sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL