İnsanlık Suçu Gökhan Kim? Serkay Tütüncü Boyu, Sevgilisi

İnsanlık Suçu Gökhan Kim? Serkay Tütüncü Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi İnsanlık Suçu merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncu kadrosu şekillenmeye başaladı. Bu isimlerden bir tanesi de dizide Gizem Karaca (Suna)’ nın nişanlısı, Kaan Yıldırım (Cemal)’in kuzeni olacak Gökhan karakterini canlandıracak olan Serkay Tütüncü oldu. Peki Serkay Tütüncü kimdir? Serkay Tütüncü hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İnsanlık Suçu Gökhan Kim? Serkay Tütüncü Boyu, Sevgilisi

Serkay Tütüncü 1991 yılında İzmir Tire’de dünyaya geldi. 1.78 boyunda 76 kg ağırlığındaki yakışıklı oyuncu 2016 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve halktan biri olarak yarışmaya geldiğini söylemişti. Amatör olarak futbolda oynayan oyuncunun Survivor’da göstermiş olduğu performans çok beğenildi. Oyuncunun annesi ve babasına olan düşkünlüğü ise takdire şayan.  Survivor’daki yarışmada annesinin kendisi hakkında ne düşündüğü sorularına en çok doğru cevabı vermesi ile annesini ne kadar iyi tanıdığını ve aile bağlarının çok güçlü olduğunu gösteren oyuncu babası ile de benzelik gösteriyor. Özellikle saç şekilleri ve rengi babası ile aynı.

Serkay Tütüncü Survivor yarışmasında sıklıkla dile getirdiği sevgilisinin ismi ise Cansu’dur. Cansu ile bir çok fotoğraf çekinen Serkay Tütüncü sevgilisi ile gelecekte de birlikte olmak istiyor. Sevgilisi Cansu modaya olan düşkünlüğü ile biliniyor. Serkay Tütüncü’nün yarıştığı Survivor 2016’da Gönüllüler kadrosunda Aylin Şallı, Damla Can, Efecan, Gizem Kerimoğlu, Gizem Meriç, Semih Öztürk, İbrahim Giydirir, Zafer Mete gibi isimler yer almıştır.

[mavitext]İnsanlık Suçu Cemal Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Serkay Tütüncü, Survivor 2016’dan sonra oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuk eğitimlerinin ardından ilk dizi projesi olacak İnsanlık Suçu’nda Gökhan karakteri ile başrolde oynamış olacak. İzleyici tarafından en çok takip edilecek olan oyuncunun nasıl bir performans göstereceği ise merak konusu. Oyuncuya ilk dizi projesinde başarılar dileriz.

Serkay Tütüncü Röportaj Videosu!

Etiketler: insanlık suçu gökhan kim insanlık suçu gökhan sevgilisi insanlık suçu gökhan survivor yarışmacısı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL