İnsanlık Suçu Neden Final Yaptı? Neden Bitti?

İnsanlık Suçu Neden Final Yaptı? Neden Bitti?

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Sezonun ortasında başlamasına rağmen iyi bir çıkış yakalayan İnsanlık Suçu için final kararı çıktı. Cumartesi akşamlarının severek izlenen dizisi İnsanlık Suçu neden final yaptı? İnsanlık Suçu neden erken bitti? 

Kanal D uzun bir sonra ilk kez yeni dizi projesiyle ekranlarda tutunmayı başarmıştı. Dizinin reytingleri son derece iyi giderken dizinin ani bir kararla ekranlara veda etmesi takipçilerini şaşırttı. İnsanlık Suçu dizisinin final yapma nedeni tamamen yapım şirketinin kararı. Dizinin başrol oyuncusu Gizem Karaca hakkında çıkan hapis iddiaları yüzünden kanal diziye daha fazla devam etmeme kararı aldı.

Konusu ve hikayesiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran İnsanlık Suçu her geçen gün seyirci çekmeye devam ediyordu. Dizinin sıra dışı konusu izleyiciyi etkisi altına almayı başarmış ve güçlü rakiplerine kafa tutarak cumartesi akşamları reyting sırlamasında iyi bir sonuç yakaladı. İnsanlık Suçu dizisi neden final yaptı neden erken bitiyor sorularının detaylı yanıtı haberimizin devamında.

2013 yılında Gizem Karaca Ve Çağatay Ulusoy hakkında uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla bir dava açılmıştı. Ve daha 5 yıl süren dava sonunda cevaplandı. Gizem Karaca’ya uyuşturucu ticareti yapmaktan 4 yıl 2 ay hapis cezası verildi. Kararın ardından bütün kamuoyu büyük bir şok yaşarken Gizem Karaca sessizliğini korudu. Ünlü isimlerin hapse girip girmeyecekleri henüz kesinleşmedi fakat bu itham bile onların kariyerlerine sekte vermekte yeterli oldu.

Gizem Karaca’nın başrolünü paylaştığı İnsanlık Suçu dizisi erken final kararı alarak 8. bölümüyle ekranlara veda edecek. Tamamen Gizem Karaca, etkeni dizinin erkenden bitmesine neden oldu.

Sizler İnsanlık Suçu dizisinin final kararı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Gizem Karaca yerine farklı bir oyuncu getirilerek dizi devam etmeli miydi? Yoksa İnsanlık Suçu dizisi için verilen final kararı yerinde bir karar mı? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: insanlık suçu dizisi neden erken final yapıyor insanlık suçu neden erken final yapıyor insanlık suçu neden final yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL