İnsanlık Suçu Neslihan Kimdir? (Ayşe Akın) Gökhan’ın Sekreteri Sevgilisi Kim?

İnsanlık Suçu Neslihan Kimdir? (Ayşe Akın) Gökhan’ın Sekreteri Sevgilisi Kim?

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Kanal D ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan İnsanlık Suçu dizisisi ilk bölümü ile ekranlara gelirken dizide Gökhan’ın sekreteri ayrıca sevgilisi olan ve nişanlısı Suna’dan gizlediği Neslihan karakteri merak konusu oldu. Gökhan Suna ile evlenecek olmasına rağmen çapkın bir adamdır ve sekreteri ile Suna‘yı aldatmaktadır. Peki Gökhan’ın sekreteri olan Neslihan karakterini canlandıran oyuncu Ayşe Akın’dır. Peki Ayşe Akın kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İnsanlık Suçu Neslihan (Ayşe Akın) Kimdir? Gökhan’ın Sekreteri Kim?

İnsanlık Suçu dizisinde Neslihan karakterini canlandıran Ayşe Akın, 1993 yılında Belçika Brüksel’de dünyaya gelmiştir. 1.70 cm boyunda olan Akın oyuncu ve şarkıcıdır. İlk olarak şarkıcılık yapana sonrasında ise oyunculuk ile yoluna devam eden Ayşe Akın, Cem Belevi ile birlikte Kim Ne Derse Desin parçası ile büyük bir çıkış yapmıştır. Ailesi aslen Afyon Emirdağ ilçesine bağlı Adayazı beldesindendir. Aslı adı Ayşe Özdemir’dir.

2010 yılında Belçika’da yaşarken bir güzellik yarışmasına katılan Akın burada Belçika Güzeli olmuştur. 4 yabancı dil bilen oyuncu yurt dışında Ayshe ismi ile anılmaktadır. Ayşe Akın, çocuk yaştayken Türkiye’de 4 yaşında bir ajansa yazdırılmıştır. 12 yaşında 6 ay kadar futbol oynayan başarılı isim Türkiye’ye gelmeden önce İşletme ve Ekonomi okumuştur. Türkiye’ye geldikten sonra oyunculuk teklifleri alınca okulunu terk etmiş ve Craft Atölye’de oyunculuk eğitimleri almıştır.

[pembetext]İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Ayşe Akın, 2013 yılında Mehmet Ali Erbil ile 2 ay bir ilişki yaşamıştır. 18 yaşındayken futbolcu Önder Turacı ile kısa bir evlilik yaptı. Kayseri’de yıldırım nikahı le evlenen çift Belçika’da düğün yapacaktı. Ancak iptal oldu ve 2012 yılında ise boşandılar. Oyuncu ilk olarak 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde 4. sezon Cenevizli Gabriela karakterini canlandırmıştır. Bundan sonra İtalya’dan bir prensesi oynaması için teklif almıştır.

Ayşe Akın 2014 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Güllerin Savaşı isimli dizide Duygu karakterini canlandırdı. 2015 yılında ise Kervan 1915 isimli sinema filminde Suzan karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Kim Ne Derse Desin isimli singlesini çıkaran oyuncu 2016 Ben Bile Şok isimli albümünü çıkarmıştır. Oyuncuya yeni projesi olan İnsanlık Suçu dizisinde başarılar dileriz.

[mavitext]İnsanlık Suçu Esra Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

İnsanlık Suçu Ayşe Akın Videosu

Etiketler: insanlık suçu gökhanın sekreteri sevgilisi insanlık suçu neslihan boyu insanlık suçu neslihan gerçek adı insanlık suçu neslihan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL