İnsanlık Suçu Suna Kimdir? (Gizem Karaca)

İnsanlık Suçu Suna Kimdir? (Gizem Karaca)

Yazar: Emre İnsanlık Suçu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizi İnsanlık Suçu başrol oyuncucu Gizem Karaca’nın dizideki karakteri de belli oldu. Dizi de Suna karakterini canlandıracak oyuncunun performansı merak ediliyor. Son olarak İçimdeki Fırtına dizisinde başrol oynayan oyuncu bu dizinin erken final yapması ile oyunculuğa bir süre ara vermek zorunda kalmıştı. Gizem Karaca kimdir? Tanıyalım..

İnsanlık Suçu Suna (Gizem Karaca) Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun annesi Münevver, babası ise Cüneyt Karaca’dır. Anne tarafından Arnavut olan oyuncu baba tarafından ise Selanikli’dir. Küçük yaşlarda Amerika’ya taşınan oyuncu, eğitimini orada tamamladı. Türkiye’de ilkokul ikiye kadar okuyan oyuncu geri kalan eğitimini dış ülkelerde tamamladı. İstanbul’a dönen oyuncu İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Oyuncu 1.70 boyunda, 55 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan oyuncu ela gözlüdür. Gizem Karaca Kemal Ekmekçi ile evlidir.

Gizem Karaca Üniversite eğitimini 2011 yılında kayıt yaptırdığı Uğurkan Erez ajansının güzellik yarışmasına Gizem KAraca’nın da katılmasını istemeleriyle Üniversite eğitimini dondurdu. Gizem Karaca Muhteşem Yüzyıl dizisinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer aldı. Oyuncu 2012 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve 2. oldu.

Gizem Karaca 2012 yılında yayınlanan dizi Eve Düşen Yıldırım‘da başrol oynadı. Dizide Muazzez karakterini canlandırdı. Dizinin başrollerinde ise Murat Han, Seda Akman gibi önemli isimler yer alıyor. Gizem Karaca ikinci dizisi Emir’in Yolu‘nda Umut Özden karakterini canlandırdı. Dizide Berk Oktay, Şükrü Özyıldız ve Laçin Ceylan gibi isimlerle rol aldı. Gizem Karaca oynadığı dizilerle artık aranan bir isim olmuştur.

2014 yılında Güzel Köylü dizisinde rol alan güzel oyuncu Gül Sümbül karakterini canlandırdı. Dizide başrol oynayan oyuncuya Berk Cankat, Mehmet Ali Nuraoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan eşlik etti. 2016 yılında ise İstanbul Sokakları dizisinde rol aldı. Dizide Caner Cindoruk, Naz Elmas gibi oyuncularla rol aldı. Dizi 9 bölüm sonra final yaptı. Oyuncu Yusuf Çim ile birlikte rol aldığı İçimdeki Fırtına dizisi de 4. bölümde final yaptı. Son iki dizisi erken final yapan güzel oyuncunun İnsanlık Suçu dizisindeki akıbeti merak konusu oldu.

Gizem Karaca İçimdeki Fırtına Videosu!

Etiketler: insanlık suçu gizem karaca insanlık suçu suna gerçek adı insanlık suçu suna kimdir insanlık suçu suna rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL