İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz İzlendi mi? Reyting Sonuçları! Kim Önde?

Kanal D ekranlarında cumartesi günü yayınlanacak olan İnsanlık Suçu ve Atv ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değiliz dizilerinin ilk bölümlerinin ardından izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları merak konusu oldu. Bizlerde diziler başlamadan diziler ile ilgili görüşlerimizi ve reyting sonuçları açıklandığında da dizilerin gidişatı ile ilgili düşüncelerimizi paylaşmak istiyoruz. Peki İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz dizisi izlendi mi? Reyting sonuçları nasıl geldi? Kim önde? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz İzlendi mi? Reyting Sonuçları!

Pastel Film’in Kanal D ekranlarında yayınladığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, senaryosunu Can Sinan’ın yazdığı Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın rol aldığı İnsanlık Suçu dizisi ile Koliba Film’in Atv ekranları için hazırladığı Levent Türkkan’ın yönetmenliğini yaptığı Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Aras Aydın’ın rol aldığı Masum Değiliz dizileri 31 Mart Cumartesi günü ekranlara gelecek.

İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz dizilerinin reyting sonuçları açıklanıncaya kadar diziler ile ilgili görüşlerimizi paylaşmak istiyoruz. Biliyorsunuz cumartesi günü önemli diziler var. Bir de Survivor gerçeği. Cumartesi günleri Yeni Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları, Adı Zehra ve Kalk Gidelim gibi diziler bulunuyor. Bu günde yayınlanan Bahtiyar Ölmez ve Gülizar dizileri ise geçtiğimiz hafta final yaptılar. Zaten bu iki dizi yerine ATV ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değiliz ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan İnsanlık Suçu dizileri alacak.

[saritext]İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Cumartesi günü yayınlanan yapımların reytinglerine bakacak olursak Survivor 7.68 reyting ile birinci olurken, Yeni Gelin 6.45 reyting ile 2. oldu. Fazilet Hanım ve Kızları 4.69 reyting ile 4. sırada yer aldı. Adı Zehra 8. Kalk Gidelim 9. sırada yer aldı. AB grubunda ise Survivor 7.64 ile 1. olurken, Fazilet Hanım ve Kızları 4.75 ile 3. sırada yer aldı. ABC grubunda ise Survivor 8 reytinge ulaşırken, ona en yakın Fazilet Hanım ve Kızları 4.78 reytinge sahip durumdadır. Bu günde final yapan diziler ise 3-4 reyting alan dizilerdi.

Cumartesi günü yayınlanacak olan Masum Değiliz ve İnsanlık Suçu dizilerinin bu günde en az 4-5 arası bir reyting alması gerekiyor. Zira kendilerinden önce yayınlanan Gülizar ve Bahtiyar Ölmez dizileri 3-4 reyting alıyordu ve final yaptılar. Total dışında 5 reyting üzeri alırlarsa yeterli olacaktır. Survivor’dan sonra gelen yapımlar en fazla AB ve ABC gruplarında 5 reytinge ulaşabiliyorlar. Dolayısıyla arada bir boşluk var. bu boşluğu bu iki dizi doldurabilir. Ancak Cumartesi günü işleri kolay olmayacak. Reytingler belli olduğunda tekrar değerlendirmemiz olacak. Siz bu iki dizinin bu günde tutacağını düşünüyor musunuz?

[mavitext]Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz İzlendi mi?

Reyting sonuçlarına göre Masum Değiliz bu sonuçları gelecek hafta da alırsa erken final yapacaktır. İnsanlık Suçu Masum Değiliz’e göre nispeten iyi durumda olmakla birlikte aynı günde final yapan Gülizar dizisinin reytinglerine ulaşamadı. İnsanlık Suçu gelecek hafta reytinglerini artıramazsa kanal ne kadar dayanır bilemiyorum. İki dizide izleyiciden iyi not almadı.

İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz İzlendi mi? Reyting Sonuçları! Kim Önde? (1 Yorum)

  1. isanlik sucu buhavta yine sahaneydi bizim izledimis dizi isanlik sucu zizden isteyimiz isanlik sucu defam etmesini istiyorus cemalle suna birbirine cok yakisiyor buhavta cemalle suna bi sahaneydi zizden cemalle suna beraber yasasinlar suna evlenirse cemalle evlenmesini istiyorus cemal sunayi hak ediyor suna cemalin yaninda olmali sunada cemali seviyor sunayin cemalin yaninda olmasini istiyorus gukan sunayi hak emiyor cemal gukandan daha nazik suna gukan ve sami yuzunden ayrilmasin cemalle suna yine bi hostular cemalle suna birbirine daha yakin olmali buhavta yine bisahane bi hayle gibiydiler suna camal zizden simdilik isteyimis isanlik sucunu devam etmesini istiyorus zizlerde iyi reyting haberlerinizi bekliyorus cok tesekur ederis iyi reyting haberlerinizi bekliyorus