Instagram’a Neden Girilmiyor? Sorun ne? Ne zaman çözülecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yediden yetmişe herkesin gün boyu elinden bırakmadıgi telefonlarda en çok kullanılan programlar dan bir tanesi olan Instagram da yaşanan sorun sosyal paylaşım gezginlerinin derinden etkiledi. Instagram’a neden girilmiyor Instagram çöktü mü Instagram’da sıkıntı nedir Instagram’da akış yenilenmedi sıkıntısı ne zaman çözülecek?

Sosyal medya hesaplarından olan Instagram 2019 yılında küçük bir sıkıntı ile karşı karşıya kaldı. Sosyal medya kullanıcıları ınstagram’a giremiyorum girsede akışı yenilenmiyor. Instagram’a giremeyen özellikle kolikler arama motorlarında sorunun çözümünü bulmaya çalıştı.

Biz de sizler için araştırdık ve ınstagram’a neden girilemiyor akış neden yenilenmiyor , yaşanan erişim sorunu ne zaman çözülecek? Instagram’da video ve fotoğraf paylaşamayan kullanıcılar bugün sabah saatlerinden bu yana aynı hata ile karşı karşıya kalıyor.

Milyonlarca kullanıcısı olan Hatta en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya hesabı olan Instagram’da teknik olarak bir sıkıntı olup olmadığı araştırıldı ve siber saldırıdan şüphelenildi. Fakat net bir açıklama henüz yapılamadı. ve bu olayın en kısa zamanda çözüleceği gelen haberler arasında.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL