İrem Helvacıoğlu Neden O Ses Türkiye’de Çıkmadı?

İrem Helvacıoğlu Neden O Ses Türkiye’de Çıkmadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helveacıoğlu TV8 ekranlarında gösterilen yarışma programı O Ses Türkiye’nin çekimlerine katılmış ve tanıtım reklamlarında gözüküyordu. Ancak dün yayınlanan yılbaşı özel programında ekranlara gelmedi.

İrem Helvacıoğlu, Acun’un daveti ile yılbaşı özel programına atılmayı kabul etmiş ve hatta çekimlerine de katılmıştı. Çekimlerde şarkı söylemiş, jüri tarafından oylanmıştı. Ancak daha sonra yayınlanan yılbaşı özel bölümünde ekranlara gelmedi.

İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı bölümler O Ses Türkiye’nin yayın bandından çıkartılmış. Bu duruma haliyle sevenleri tepki gösterdi. Sonrasında anlaşıldı ki İrem’e son dakika da yayın yasağı gelmiş. Bu durumu güzel oyuncu sosyal medya hesabından açıkladı.

İrem Hevacıoğlu sosyal medya hesabındaki story bölümünden yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında bu akşam yayınlanması planlanan bana ait bölümün gösterilmemesi yönünde bir karar almak zorunda kaldım. Çünkü Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcı şirketi, hayat verdiğimi ‘Nefes’ karakterinin gereği gibi korunabilmesi ve Nefes’in hissettiklerini daha iyi aktarabilmem amacı ile yayınlanmasına muvafakat etmediğini çekimde yer aldıktan sonra bildirdi. Yanımda olduğunuz, bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim…”

Etiketler: irem helvacıoğlu neden o ses'te yoktu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL