İrem Helvacıoğlu’nun Sevgilisi Eser Kim? Kaç Yaşında?

İrem Helvacıoğlu’nun Sevgilisi Eser Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Magazin

Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helvacıoğlu dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu tatilde aldı. Sezonun yorgunluğunu atmak için ailesiyle birlikte güzel bir tatil yapan İrem Helvacıoğlu vaktinin büyük kısmını da sevgisiyle geçiriyor. Sen Anlat Karadeniz  fanları İrem Helvacıoğlu’nun sevgilisi Eser kim sorusuna yanıt arıyor.

Altın Kelebek 2018 En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü Kim Aldı?

İrem Helvacıoğlu’nun sevgilisi Eser hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgilere ulaşamadık. Güzel oyuncunun sevgilisi kameralarla barışık bir isim değil. Kendisinin televizyon sektörüyle hiç bir ilgisi yok. Başarılı ve prezentabl bir iş adamı olduğu duyumlarını aldık. İrem Helvacıoğlu ve sevgilisi 2017 yılından itibaren birlikteler. İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinin ilk bölümünü sevgilisiyle birlikte izlemiştir.


Altın Kelebek En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Kim Aldı?


İrem Helvacıoğlu dizideki partneri Ulaş Tuna Astepe ile iyi bir rol arkadaşı olduklarını her fırsatta dile getirerek hayranlarının yakıştırmalarını engellemeye çalışıyor.

İrem Helvacıoğlu’nun 26 haziran tarihinde instagram hikayesinden paylaştığı bu fotoğrafla aşkını tekrar gözler önüne serdi.

Bu fotoğraf Sen Anlat Karadeniz çekimlerinin başladığı tarihlerde Trabzon’da çekilmiştir.

İrem Helvacıoğlu’nun sevgilisiyle ilk sosyal medyadan paylaştığı ilk fotoğrafı. Altına yazdığı aşk dolu sözlerle sevgilisine olan sevgisini dile getirmiş.

İrem Helvacuoğlu sevgilisiyle birlikte arkadaşlarıyla paylaştığı mutlu bir anı.

İrem Helvacıoğlu’nun sevgilisi Eser ile katıldığı düğünden bir kare. Çift arkadaşlarının düğününde dans ederken hayranlarının kameralarına takıldı. Çiftin fotoğrafları sosyal medyada büyük bir ilgi gördü.

İrem Hekvacıoğlu’nun sevgilisi Eser beyle ilişkileri dolu dizgin devam ediyor. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Siz İrem Helvacıoğlu ve sevgilisi Eser’i yakıştırıyor musunuz? 

Etiketler: irem helvacıoğlunun sevgilisi eser kim irem helvacıoğlunun sevgilisi kim irem helvacıoğlunun sevgilisi ne iş yapıyor


Yorumlar

  • Rahime

    Bence birbirlerine yakışıyorlar İrem helvacıoğlu çok güzel bir kız hemde genç İrem helvacıoğluna ulaş tuna astepe yakuşıyor

Yorum yaz